FOX TV'de Gündüz kuşağı programı yapan Fulya Öztürk bugün canlı yayında kendisine tehditler savuran Ümitcan Uygun'un ağabeyine yanıt verdi.

Ankara'da evinde ölü bulunan Aleyna Çakır'ın katil zanlısı olarak gözaltına alınan ancak delil yetersizliği nedeniyle serbest bırakılan Ümitcan Uygun, geçtiğimiz günlerde Esra Hankulu’nun ölümü ile ilgili olarak kasten öldürme suçundan tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Ümitcan Uygun tutuklanması sonrasında ağabeyi Erol uygun birçok ünlü isme tehditler yazdırmıştı. Fox TV'de program yapan gazeteci Fulya Öztürk de tehditlerden nasibini alan isimler arasında yer aldı. Erol Uygun tehditlerine bugün canlı yayında yanıt veren Fulya Öztürk, “Ben kadın başıma yıllarca savaş muhabirliği yaptım, sen kimsin” yanıtını verdi.

TEHDİT MESAJLARINA CANLI YAYINDA OKUDU

FOX TV'de gündüz kuşağı programı yapmaya başlayan Fulya Öztürk, Ümit Can Uygun’un ağabeyinin kendisine attığı tehdit mesajlarını bugün canlı yayında okudu. Son 15 yıldan bu yana arazide çalıştığını söyleyen Fulya Öztürk böyle tehditlerin kendisine sökme yiyeceğini dile getirdi. Canlı yayında söyledikleri ile Erol Uygun’u yerden yere vuran Fulya Öztürk, Erol Uygun'un ifadeye çağırıldıktan sonra attığı mesajları inkar ettiğini de açıkladı.

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

umitcan-uygunun-agabeyi-fulya-ozturku-de-tehdit-etti-fox-tv-canli-yayinda-o-mesajlara-cevap-verd-2

SEN BENİM GÜLER YÜZLÜ OLDUĞUMA BAKMA

Fulya Öztürk canlı yayında yaptığı açıklamada Allah'tan başka hiçbir şeyden korkmadığını belirtirken Erol Uygun’a da çağrıda bulundu. Ümitcan Uygun’un ağabeyine de Erol Uygun’a seslenen ve “sen benim böyle süslü püslü göründüğüme” bakma diyen Fulya Öztürk, henüz 18 yaşındayken kendisini taciz eden bir kişiye yaptıklarını da anlattı. Daha önce de çok fazla tehdit aldığını söyleyen Öztürk, kendisini tehdit edenlere de gönderme yaparak “boşu boşuna böyle şeylerle uğraşmayın en son korkacak kişi benim” dedi.

KADINLARA ÇAĞRIDA BULUNDU

Fulya Öztürk canlı yayında aynı zamanda tehdit ve tacize uğrayan kadınlara da çağrıda bulundu. Böyle tehditlere kadınların boyuna yememesi gerektiğini söyleyen Öztürk, kadınların sesini çıkarmaya başlamasının ardından erkeklerin korkup sineceğini dile getirdi.