Uyanış Büyük Selçuklu 22. Bölüm izle Uyanış Büyük Selçuklu 22.

Uyanış Büyük Selçuklu 22. Bölüm izle Uyanış Büyük Selçuklu 22. Bölüm full izle. Uyanış Büyük Selçuklu 22 Şubat Son Bölüm izle,  Tarihi diziler arasında en çok izlenenler arasında ilk sırada olan  Uyanış Büyük Selçuklu 22. bölüm tamamı izle Uyanış Büyük Selçuklu 22. bölümüyle 22 Şubat Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarında yer aldı.  TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu 22 Şubat 2021 son bölümü izle.  Sezon finali ne zaman olacak dedirten Uyanış Büyük Selçuklu 22. bölüm tek parça izle. Uyanış Büyük Selçuklu 22. bölüm tamamı izle! Uyanış Büyük Selçuklu 22 Şubat 2021 yeni bölümünde de Tekiş hainlikleriyle çok konuşuldu. UBS Alparslan herkesi yıktı geçti  Peki Uyanış Büyük Selçuklu 22. bölüm neler oldu?  Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm tek parça izle! Uyanış Büyük Selçuklu 22. bölüm canlı izle! TRT1 Uyanış Büyük Selçuklu 22. bölüm tamamı izle!

TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Uyanış Büyük Selçuklu’da bu akşam (22 Şubat Pazartesi) saat 20.00 itibariyle 22. Bölüm izleyicisiyle buluştu. Diziseverler, Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin büyük heyecana sahne olan aksiyon dolu anlarında ekranlara kilitlendi! An itibariyle TRT ekranlarında sona eren Uyanış Büyük Selçuklu 22. Bölümün ardından araştırmalar da başladı. Uyanış Büyük Selçuklu 22. Bölüm izle, TRT Uyanış Büyük Selçuklu 22 Şubat son bölüm izle seçenekleri merak ediliyor. Uyanış Büyük Selçuklu 22. Bölüm izle seçeneğiyle birlikte son bölüm detayları ve yeni bölüm fragmanı haberimizin devamında sizlerle...

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu’da 22 Şubat Pazartesi akşamı heyecan dolu 22. Bölüm izleyicisiyle buluştu. Diziseverler tarihte Büyük Selçuklu Devleti’nin yaşadığı bunalımları ve vâr olabilme mücadelesini anlatan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yeni bölümünde, aksiyon dolu sahnelerle kendilerinden geçti! Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 22. Bölümünün televizyonda sona ermesiyle birlikte araştırmalar da başladı. Uyanış Büyük Selçuklu 22. Bölüm izle, TRT 1 Uyanış Büyük Selçuklu 22 Şubat son bölüm izle! Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 22. Bölümü izle seçeneğiyle birlikte haberimizde sizlerle...

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 22 ŞUBAT SON BÖLÜM İZLE

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 22. Bölümünde Sencer ile Melikşah taş üstünde taş koymamaya kararlı! Melikşah, Sencer’i  huzuruna kabul ediyor. Sencer intikam için ferman almaya geldiğini söylüyor. Melikşah ise insanlığa kan kusturan zalimlerin nefeslerini keseceklerini söylüyor!

Melikşah’ın karşı saldırıya geçeceğini düşünen Bizans, Melik Tekiş’i kışkırtarak Melikşah’ın üzerine yolluyor.Melikşah, Melik Tekiş’i huzuruna çıkarıyor. Ancak Melikşah’ın tepkisi sert oluyor! Başulu’nun yaşadığı yalanını oğluna söyleyip nasıl kışkırttığını soran Melikşah, Melik Tekiş’ten şüphemi dile getirdim yanıtını alır! Melikşah’ın gözünden öfkesi okunmaktadır!

Melikşah, oğlunun başına gelenlerden sonra Melik Tekiş’i tehdit eder! Melik Tekiş ise geri adım atmaz ve Melikşah’a karşılık veriyor! Nizamülmülk ile de söz tartışması yaparlar.

Melikşah daha fazla dayanamıyor ve kılıcını çekiyor! Melik Tekiş’in bir tutam saçı kılıç darbesiyle yere düşüyor. Sultan Melikşah, bir daha emri olmadan saraya gelmemesini söyleyerek Melik Tekiş’i huzurundan kovuyor!MELİKŞAH TAKVİM YAPILMASINI İSTİYOR

Sultan Melikşah, Büyük Selçuklu Devleti’nin içinde bulunduğu bunalımlı dönemde bilim ve ilme desteğini de esirgemiyor. Melikşah devrinin en ünlü astronomi alimlerinden yepyeni bir takvim yapmalarını ister. Rasathane de büyük bir bilimsel çalışma için Selçuklu Devleti’nin tüm hazinesi bu alimlerin emrine amade tutulmuştur. Melikşah, alimlere desteğini gösterir!

MELİKŞAH TAPAR’IN BAŞINDA

Markus’un baskınıyla ağır yaralanan Tapar ölüm döşeğinde! Sultan Melikşah, Melik Tekiş’le karşı karşıya gelmesine neden olaydan sonra oğlu Tapar’ı yatağında ziyaret ediyor.Melikşah ile oğlunun görüşmesi izleyicilere duygusal anlar yaşattı! Tapar, “Ana, Ana” diye sayıklamaya başladı. Tapar’ın anası Başulu ise saklanmış ve olan biteni duymaktadır ancak gözyaşlarına rağmen ses çıkarmamaktadır! İzleyiciler bu anlarda ekran başına kilitlendi! Melikşah, Sencer’den gelen haberle oğlunun yanından ayrıldı ve harekete geçti!

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 23. BÖLÜM FRAGMANI

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu’da 22. Bölüm bu akşam saat 20.00 itibariyle izleyicisiyle buluştu ve an itibariyle de televizyon ekranlarında sona erdi. Diziseverler şimdi büyük bir heyecanla Uyanış Büyük Selçuklu 23. Bölüm fragmanı için araştırmalara başladılar. Uyanış Büyük Selçuklu 23. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz ilk biz paylaşacağız. Uyanış Büyük Selçuklu 23. Bölüm fragmanını izlemek için lütfen bekleyiniz.