TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde flaş gelişme yaşandı. Senaryosunu Serdar Özönalan ve Emre Konuk'un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Sedat İnci'nin oturduğu Uyanış Büyük Selçuklu dizisine Barış Arduç'un dahil olacağ

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde flaş gelişme yaşandı. Senaryosunu Serdar Özönalan ve Emre Konuk'un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Sedat İnci'nin oturduğu Uyanış Büyük Selçuklu dizisine Barış Arduç'un dahil olacağı iddia edildi. Peki Barış Arduç Uyanış Büyük Selçuklu dizisine dahil olacak mı? İşte detaylar..

Başrollerinde Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Sevda Erginci, Gürkan Uygun, Hatice Şendil, Sezin Akbaşoğulları, Mehmet Özgür gibi başarılı isimlerin yer aldığı diziye en son Çukur dizisinde Arık Böke Erdenet karakteri ile ekranlarda fırtına estiren başarılı oyuncu Barış Arduç'un
dahil olacağı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. İddiaların çıkış nedeni ise yakışıklı oyuncunun Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yapımcısı Emre Konuk ile görüştüğünün ortaya çıkmasından kaynaklandı.

Uyanış Büyük Selçuklu TRT 1 ekranlarında yayınlanarak reyting rekorları kırıyor. Sevilen diziye Barış Arduç'un dahil olacağı iddia edilse de henüz yapımcıdan ya da oyuncudan açıklama gelmedi. Farklı bir proje mi yoksa Uyanış Büyük Selçuklu dizisi için mi bir araya geldikleri ise henüz bilinmiyor. Konu ile ilgili gelişme olunca paylaşacağız. Uyanış Büyük Selçuklu pazartesi günleri saat 20:00'de TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor.