Ekranlara 16 yıl ile damga vuran dizi Arka Sokaklar'dan kötü haber geldi.

Şevket Çoruh, 16 yıldır rol aldığı Arka Sokaklar'dan tiyatro ve sinema filminde rol almak için ayrıldı.

Başrollerini Zafer Ergin, Özgür Ozan, Ozan Çobanoğlu, Yiğitcan Ergin ve Şevket Çoruh'un paylaştığı Arka Sokaklar 16 yılın ardından final tehlikesi ile karşı karşıya kaldı.

Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun Müge Anlı'ya Hediyesini Görünce Gözlerinize İnanamayacaksınız! Canlı Yayında Işıl Işıl Parladı! Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun Müge Anlı'ya Hediyesini Görünce Gözlerinize İnanamayacaksınız! Canlı Yayında Işıl Işıl Parladı!

T24 yazarı Tuğrul Eryılmaz'ın  'Düzeyli Magazin' isimli köşesinde ye alan haberde Şevket Çoruh'un 16 sezondur kadrosunda yer aldığı Arka Sokaklar dizisinden ayrılma kararı aldığı duyuruldu.

Şevket Çoruh Kimdir? - Güncel Şevket Çoruh Haberleri

Eryılmaz,"16 yaşını devirip 17'ye basacak olan Arka Sokaklar dizisinin sürekli oyuncularından Şevket Çoruh, bu sezon olmayacak" dedi.

Baba Sahne'yi 2017 yılında kuran Şevket Çoruh, Taxim adlı oyunda halen rol alırken usta sanatçının Çakallarla Dans 6 filmi içinde heyecanlı bekleyiş sürüyor.

Çakallarla Dans filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Çakallarla Dans karakterleri... - Magazin Haberleri - Milliyet

Arka Sokaklar'ın ise Şevket Çoruh ayrılığı sonrası final kararı alacağına ise kuvvetle muhtemel gözü ile bakılıyor. Tahminler bu sezon dizinin de son sezon olacağı yönünde.