Çağatay Ulusoy hayranlarının büyük bir heyecan ile bekledikleri Terzi dizisi oyuncu sorunları yaşarken biranda ünlü isim trasferleri ile harikalar yaratmaya başladı.

İlk sezon çekimleri geçtiğimiz ay başlayan olay dizi Terzi, daha önce yılbaşında tanıtılmasına ve tv8’de yayınlanacak bir televizyon dizisi olarak tanıtılmasına rağmen, maddi sorunlar nedeniyle Netflix’e geçmişti ki aksilikler bununla da kalmamıştı.

Çağatay Ulusoy'un yeni dizisinde partneri belli oldu! - Magazin Haberleri

Önce kadrodan ayrılan Alina Boz ile gündem olan dizi sonrasında ise anlaşma sağlanan Esra Bilgiç ile de yapımcı ile yaşanan sorun sonrası yolları ayırmak durumunda kalmıştı.

Ancak sonunda  Çağatay Ulusoy, Şifanur Gül ismi ile partnerine kavuşmuştu ve aksilikler de son bulurken dizinin ilk sezon çekimleri Olgun Şimşek ve Salih Bademci gibi iki dev ismin katılımı ile çekilerek heyecan yaratmıştı.

Kulüp dizisinin yıldızı Salih Bademci kimdir? Salih Bademci kaç yaşında, nereli? - Popüler Ekonomi

Sonuda başarı ve şansı yakalayan dizinin ilk sezon çekimlerinin tamamlanmasının ardından da ikinci sezon için hazırlıklara başlandı bile. Hem de kadroya yeni dahil olan Berrak Tüzünataç ile birlikte.

Mert Yazıcıoğlu Sustu Sustu Sonunda Ayrılık Nedenini Açıkladı! Afra Saraçoğlu İlişkisi Neden Bitti? Mert Yazıcıoğlu Sustu Sustu Sonunda Ayrılık Nedenini Açıkladı! Afra Saraçoğlu İlişkisi Neden Bitti?

Çağatay Ulusoy’un canlandırdığı Peyami karakteri ile Şifanur Gül’ün canlandırdığı Esvet’in arasına girecek olan Berrak Tüzünataç ismi heyecanı arttırdı.

Berrak Tüzünataç'ın Lisede Pembe Şortlu Kızken Ünlü Bir Fotoğrafçının Fotoğrafını Çekmesiyle Değişen Hayatı

Moda tasarımcısı olan Peyami ile Esvet arasındaki aşkın arasına girecek olan yeni karakterin Berrak Tüzünataç olması muhakkak ki diziye farklı bir boyut kazandıracak.