Ünlü komedyen Eser Yenenler'den kötü haber geldi. Berfu Yenenler eşi Eser Yenenler'in sağlık durumunu açıklamıştı. Ancak Eser Yenenler'in hastalığının arka planında yatan neden sevenlerini üzdü.

Dün gün içerisinde eşi Eser Yenenler'in sağlık durumunu açıklayan ünlü sosyal medya fenomeni Berfu Yenenler, sevenlerini üzecek bir haber verdi. Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı eğlence programıyla yıldızı parlayan ve şimdilerde milyonlarca izleyici kitlesine ulaşan Eser Yenenler, eşi Berfu Yenenler ve iki oğlu ile mutlu bir hayat sürdürmeye devam ediyor. Ailesiyle birlikte İstanbul'da doğanın içinde ve gözden uzak bir hayat süren Eser Yenenler, bir süredir Çeşme'de tatil yapıyordu. Eşi Berfu Yenenler'in paylaşıma doyamadığı Çeşme tatilinde Yenenler çiftinin bir anda paylaşımları keserek gözden uzakl kalmasıyla akıllara çeşitli sorular geldi. Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çiftinin takipçileri, ünlü çiftin neden paylaşım yapmadığını merak etmeye başladı. Bir grup takipçi Eser Yenenler ve Berfu Yenenler'in kavga ettiğini hatta ayrıldığını düşündü. Berfu Yenenler neden bir süredir paylaşım yapmadıklarını, Eser Yenenler'in sağlık sorunu ile ilgili açıklama yaptı. Ancak gelen haberlere göre Eser'in sağlık probleminin arkasında yatan sebep sevenlerini oldukça üzecek. Ve kötü haber geldi! Eser Yenenler artık...

kako-pFrLqKDzf7p4M3Ct

Eser Yenenler'in Hastalığı Ne? Sağlık Sorunu Belli Oldu!

Yılmaz Erdoğan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu ve uzun yıllar boyunca Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı komedi tiyatro programında yer alan Eser Yenenler, şimdilerde sosyal medya hesabından ailesiyle geçirdiği keyifli hayatı sergiliyor. Eşi Berfu Yenenler ve iki oğlu olan Kuzey ve Mete ile huzurulu bir hayat yaşıyor. Hem sosyal medyadan hem de katıldıkları televizyon programlarında örnek mutlu aile tablosu sergileyen Yenenler çifti, sevenlerini yayınladıkları fotoğraf ve videolarla güldürmeye devam ediyor. Ancak Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çiftinden bu defa güldüren bir haber gelmedi. Aksine Yenenler çiftinden gelen son dakika haberi, sevenlerini ve takip edenleri çok üzdü.

kako-45YtMv22PaGrURMU

Bir süredir İzmir'in Çeşme ilçesinde keyifle tatil yapan Berfu Yenenler ve Eser Yenenler çiftinin sesi soluğu aniden kesilmişti. Berfu Yenenler ve Eser Yenenler çiftini sosyal medyada göremeyenler endişelenmeye başladı. Sık sık yaptıkları instagram ve youtube paylaşımları ile gündeme gelen çift, habersiz sosyal medyadan ayrılınca akıllara binlerce soru geldi. Berfu Yenenler uzun süredir süren sessizliği dün instagram hesabında yaptığı paylaşım ile bozdu. Berfu Yenenler'in yaptığı Instagram paylaşı sonrasında sevenlerinin içine bir nebze su serpilse de Eser Yenenler'in geçirdiği ciddi hastalık, takipçilerini üzdü.

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

kako-1r3EZWobWbkrzELi

Sosyal medya fenomeni olan Berfu Yenenler, dün eşi Eser Yenenler'in sağlık durumu ile ilgili şu sözleri söylemişti: "Bi sureledir buralarda yoktum biliyosunuz bi aciklamayi da size borcluyum♥️ Eser'de ortaya çıkan bi saglik sorunu sebebiyle bir miktar sıkıntılı günler geçirdik, Cesme'den donduk su an Istanbul'dayiz, bazi tetkikler ve tedaviler sonrasi evimize donebildik. Simdilik her sey yolunda gozukuyor, eski hayatimiza yavas yavas donuyoruz♥️ merak edip soran herkese cok tesekkur ederiz, hadi bol bool mutluluk paylasmaya devam edelim hep birlikte?" Berfu Yenenler'in bu samimi paylaşımın üzerine yaptığı paylaşımın altına binlerce geçmiş olsun ve iyi dilek mesajı geldi. Birçok sanatçı isim de Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çiftinin bu zor günlerine destek olmak için Instagram hesaplarından hikaye paylaşımlarında bulundu.

kako-LuQLrniTTZvuYDSA

Eser Yenenler ve Berfu Yenenler Ayrılıyor Mu?

Eser Yenenler ve Berfu Yenenler'in bir süredir sosyal medyada paylaşım yapmaması üzerine ünlü çiftin kavga ettiği düşünüldü. Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çiftinin aynı anda ortadan kaybolması akıllara ikilinin ayrılacağı haberlerini getirdi. Bir süredir sosyal medyada paylaşım yapmayan, instagramda fotoğraf paylaşmayan Berfu Yenenler'in Eser Yenenler'e kızgın olduğu iddiası ortaya atılmıştı. Ancak dün 26 yaşındaki Berfu Yenenler'in instagram hesabında Eser Yenenler'in serumlu elini paylaşması ve durumu açıklaması üzerine sevenlerinin yüreğine su serpildi. Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çiftinden yeşil ışık geldi. Yenenler çifti ayrılmıyor. Mutlu ve aşk dolu yuvalarına sağlık sorunlarını aşar aşmaz yeniden devam edecekler.