Ekranların iki iddialı ismi aynı projede bir araya geldi...

Ekranların iki iddialı ismi aynı projede bir araya geldi...

Kanal D ekranlarının yeni sezona hazırlanan dizisi Hayallerim, Babam ve Sen için hazırlıklar sürerken, başrol oyuncuları ile dizinin iddiası da ortaya çıktı.

Focus Film tarafından çekilecek dizinin eylül ayında yayınlanacağı öğrenilirken, başrollerini ise son yılların en iddialı iki isminin paylaşacağı açıklandı.

Aykırı güzelimiz Berrak Tüzünataç ve yakışıklı oyuncu Ozan Dolunay, Hayallerim, Babam ve Sen dizisinin başrollerini paylaşacak.

Bu meşhur ikilinin son dönemlerin en iddialı çifti olacağı ise çok açık. Dizide Ozan Dolunay bir sosyal medya fenomenini, Berrak Tüzünataç ise onun menajerini canlandıracak.

İddianın bir diğer önemli noktası ise bu yeni dizisinin senaryosunu ise Fazilet Hanım ve Kızları ile Güllerin Savaşı dizilerinin senaristi Sırma Yanık tarafından kaleme alınacak olması. Yönetmen koltuğunda ise en son Kanunsuz Topraklar’ı yöneten başarılı isim Cevdet Mercan oturacak.

RTÜK Kızılcık Şerbeti Dizisi İçin İnceleme Başlattı! Olaylı Gerdek Gecesi Sahnesi Tepki Çekmişti! RTÜK Kızılcık Şerbeti Dizisi İçin İnceleme Başlattı! Olaylı Gerdek Gecesi Sahnesi Tepki Çekmişti!

Bu arada televizyon izleyicisinin karşısına ilk olarak 2005 yılında Ödünç Hayat dizisiyle çıkan Berrak Tüzünataç Elveda Rumeli, Ezel, Muhteşem Yüzyıl gibi çok başarılı televizyon dizilerinde rol almasına rağmen akıllara  Fi ve Dip isimli internet dizilerinde ki başarılı performanslarıyla kazınmış ve çok da özlenmişti.