Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Yargı yeni sezona hareketli başladı ancak, açıklanan final kararı reyting savaşında daha ilk bölümlerde ciddi bir yenilgi yaşadığını gösterdi.

Yaz aylarında ekrana giren ve ciddi bir seyirci kitlesine ulaşan Tozlu Yaka'nın günü değiştirilerek Pazar akşamlarının fenomen dizisi Yargı'nın karşısına konulması tam "acaba" dedirtirken, beklenen açıklama geldi.

Yargı final mi yapıyor? Yargı dizisi bitiyor mu? - Haberler

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerini paylaştığı 'Yargı' dizisi geçtiğimiz hafta 2. sezonuyla seyirci karşısına çıkmıştı ki her ne kadar reytinglerde güzel sonuçlar aldığı bilinse de hikayede büyük değişimlerin yaşanan dizinn final kararı akıllara rakibi karşısında "tutunamadı" yorumlarına neden oldu.

TV eleştirmeni Sina Koloğlu,sosyal medyadan güvenilir bir kaynaktan aldığı bilgiyi paylaştı ve Yargı dizisinin bu sezon sona ereceğini duyurdu.

Yargı dizisine final iddiası

Diziyle ilgili açıklaması “Güvenilir bir kaynağa sordum diyeyim. ‘Tadında bırakalım diye düşünüyoruz’ cevabını aldım.” olan Koloğlu, bir taraftan "diziyi fazla uzatmadan hikayeyi tadında bırakma" kararı olarak yorumlanırken bir taraftan da hareketli ve bir o kadar da eğlenceli kurguya sahip olan Tozluyaka'nın başarısı olarak değerlendirildi.

Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Terzi’nin Konusu Nedir? Terzi Dizisi Nerede Çekildi? Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Terzi’nin Konusu Nedir? Terzi Dizisi Nerede Çekildi?