Kanal D dizisi Veda Mektubu'nun yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi için final iddiaları ortaya atılıyor. Nurgül Yeşilçay ve Selim Bayraktar ikilisinin olduğu dizide neler olacak? İşte Veda Mektubu'nda son durum...

Rabia Soytürk Kanal D İçin Merakla Beklenen Bir Projeye İmza Attı Rabia Soytürk Kanal D İçin Merakla Beklenen Bir Projeye İmza Attı

Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım, Bennu Yıldırımlar'ın başrolde oynadığı Kanal D dizisiyle ilgili güncel detaylar aktarıldı. Dizi, ekrana geldiği günden bu yana farkını ortaya koysa da reytinglerde durum hüsran. Oyuncu kadrosu sosyal medyada gündem olmuştu. Oyuncuların performansı ne kadar iyi olursa olsun, dizinin genel anlamda beklentilerin altında kalması ve reytingin de düşük olması şaşırttı. 

Veda Mektubu Final mi Yapacak?

Kanal D dizisi Veda Mektubu'nun final yapması için birkaç haftaya daha ihtiyaç duyulabilir. Eğer reytingler düzelmez ise dizinin finali için harekete geçilecek. Yine de oyuncu kadrosu, konu ve senaryoya bakıldığında gidişatın düzelebileceği de tahmin ediliyor.

Sosyal Medyada Destek Görüyor!

Veda Mektubu dizisi, etkileyici hikayesi ile sosyal medyayı etkisi altına aldı. Ancak gelinen noktada dizinin ne kadar desteklenirse desteklensin televizyon reytinglerinde sınıfta kaldığı öğrenildi. Şimdi ise 2. bölüm fragmanının yayınlanmasıyla birlikte yeni bölümde neler olacağı heyecanla bekleniyor.