Genç ve başarılı oyuncu Yağmur Tanrısevsin yeni projeleri ile ilgili detaylı açıklamalarda bulundu

Genç ve başarılı oyuncu Yağmur Tanrısevsin yeni projeleri ve kendi seramik markası olan Muur ile ilgili detaylı açıklamalarda bulundu. Güzel oyuncunun hayli heyecanlı olduğu ve verdiği röportajdaki soruları samimi bir şekilde cevapladığı da ifade edildi.

Bu Sene Yoğun Geçecek
Uzun zamandır oyunculuk sektöründe yer alan Yağmur Tanrısevsin şu sıralar herhangi bir projede yer almıyor. Son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası dizisinde Gökhan Alkan ile başrolü paylaşan güzel oyuncunun hayranları yeni projeleri dört gözle bekliyor.

Güler yüzü ve hoş tavırlarıyla farkını ortaya koyan Yağmur Tanrısevsin Alem dergisine verdiği röportajda iş hayatı ve yeni projeleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Oyunculuk dışında seramik üzerine de hayli deneyimi olan başarılı oyuncunun bu sene için farklı sürprizlerinin olduğu ifade edildi. Kendi seramik atölyesinde tasarımlarını hazırlayan ve markasını kuran Yağmur Tanrısevsin'in özellikle bu sene için seramik konusuna daha ağırlık vereceği öğrenildi.

Arda Kural'dan Skandal Haber! Neden Gözaltına Alındı? Ailesi Neden Şikayet Etti! Uzaklaştırma Kararı Verildi! Arda Kural'dan Skandal Haber! Neden Gözaltına Alındı? Ailesi Neden Şikayet Etti! Uzaklaştırma Kararı Verildi!

Yağmur Tanrısevsin'den dikkat çeken açıklamalar! 'Adaletsizlik karşısında...' - Magazin Haberleri

Ekran başında kendisini izlediğini ve samimi bir şekilde oyunculuğunu zaman zaman eleştirdiğini de ekleyen güzel oyuncu bu zamana kadar birçok dizi ve sinema projelerinde yer aldı. Ekranlarda olmayı sevdiğini açıklayan başarılı isim bu aralar koşturmaca ile hayatının geçtiğini ve çok güzel işlerle tekrar döneceğinin sinyalini de vermiş oldu. Röportajda birçok soruya yanıt veren başarılı isim aşk ile ilgilide samimi ve içten açıklamalarda bulundu.

Aşıkken çocuk gibi olduğunu belirten Yağmur Tanrısevsin herkesin biraz çocuk olmasının zararsız olduğunu da ekledi. Tavırlarının sıcaklığı ve yanıtlarının açıklığıyla hayli ilgi gören güzel oyuncu aynı zamanda hobi olarak yaptığı seramik işinde de hayli aşama kaydetti. Kendi markasını kuran başarılı ismin diğer heyecanının ise seramik atölyesiyle ilgili olduğu belirtildi.

Ekranda Olmayı Seviyorum

Yağmur Tanrısevsin'den dikkat çeken açıklama - Magazin Haberleri
Alem dergisine verdiği röportajda birçok soruya yanıt veren Yağmur Tanrısevsin ekranda olmaktan dolayı da mutlu olduğunu ekledi. Geçen sene dizi projesinde yer alan başarılı ismin hayranları canlandırdığı Ayşe karakterinin çok samimi olduğunu ve ekrana yakıştığını ifade etmişlerdir. Dizilerde rol alan ve sinema filmlerinde de rol almaya devam eden başarılı oyuncunun diğer bir tutkusu ise şüphesiz seramiktir. Kendi atölyesi olan ve tasarım yapan başarılı ismin bu sene özellikle seramik ağırlıklı olarak da boy göstereceği belirtildi.

Dizi dışında hobileri olduğunu da ekleyen başarılı isim ekranlardan fazla uzak kalmayacağının sinyalini de vermiş oldu. Bu aralar yoğun bir tempoda olduğunu ifade eden başarılı isim kısa sürede ekranlara döneceğinin işaretini de vermiş oldu. Yer aldığı dizi ve sinemalarda fark yaratan güzel oyuncu içi dışı bir kişiliği ve güler yüzü sayesinde birçok hayranı tarafından da çok seviliyor. Oyunculuk sektörünün zorluğuna da değinen Yağmur Tanrısevsin buna rağmen işini severek yaptığını da ekledi. Aşk hayatı ile ilgili de açıklamalarda bulunan güzel oyuncu aşk ile ilgili sorulara da samimi bir şekilde cevap verdi.

Aşıkken farklı duygular arasında gidip geldiğini ifade eden Yağmur Tanrısevsin hepimizin aşkı tanımlama ve yaşama şeklinin farklılığını da ekledi. Özel hayatı ve iş hayatı ile ilgili birçok soruya samimi cevaplar veren Yağmur Tanrısevsin'in doğallığı ve sıcakkanlılığı başarılı olmasındaki en önemli etkenler arasında yer aldı. Televizyon kanallarında birçok dizi projesinde yer alan güzel oyuncu en son Atv ekranlarında Kalp Yarası dizisinde rol almıştı. Ayşe karakterine hayat veren başarılı isim tuttuğunu koparan ve kendi ayakları üzerinde duran karakterlerle anılmaya devam ediyor. Bu sezon farklı işlerle de adından söz ettirecek olan Yağmur Tanrısevsin en kısa zamanda hayranlarına müjdeli haberlerini vermeye hazırlanıyor.