Star Tv'nin Yalı Çapkını dizisinden ardı ardına veda haberleri geldi. Son olarak dizinin usta oyuncusu diziye veda etti!

Star Tv'nin bu sezona bomba gibi başlayan yeni dizisi Yalı Çapkını reytinglerde zirveyi bırakmkıyor. Gülseren Budayıcıoğlu eser uyarlaması yine reytinglerde bir numaradaki yerini aldı.

Başrollerinde Afra Saraçoğu, Mert Ramazan Demir, Beril Pozam, Çetin Tekindor gibi isimlerin yer aldığı Yalı Çapkını dizisi özellikle Mert Ramazan Demir'in sempatik ve rahat havası ile büyük sükse yaptı. Dizi kısa sürede bu sezonun en çok izlenen dizisi olmayı başardı.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

Rekor üzerine rekor kıran diziden ise beklenmedik ayrılık haberleri gelmeye devam ediyor. Mert Ramazan Demir ile Afra Saraçoğlu’nun yıldızının parladığı diziden geçtiğimiz haftalarda Cansu Fırıncı ayrılmıştı. Cansu Fırıncı'nın hikayesinin anlaşıldığı gibi gitmediği için karşılıklı olarak anlaşarak projeye veda ettiği öğrenilmişti.

Yalı Çapkını dizisinde bu sefer beklenmedik bir veda yaşandı. Dizinin usta ismi Necip Usta karakterine hayat veren Menderes Samancılar diziye veda etti. Cuma akşamlarının reyting rekortmeni dizisinde Necip Usta'nın Ferit'e söylendiği sahneler diziye renk katıyordu. Ancak kötü haber geldi.

Yali-Capkini-necip-usta

Dizide Necip Usta rolüne hayat veren usta aktör Menderes Samancılar diziden ayrıldı. Samancılar'ın, Adana’da çekilen başrolünde Çağlar Ertuğrul, Merve Dizdar ve Berkay Ateş’in yer aldığı yeni dizi Magarsus'un kadrosuna katıldığı açıklandı.