Star TV dizisi Yalı Çapkını'na katılan başarılı oyuncu, izleyicilerin dikkatini çekti. Dizinin yeni bölümüne damgasını vuracak gibi gözüküyor. Seyran ve Ferit bu habere biraz şaşırabilir. Çünkü konakta artık bambaşka bir ismin adı yankılanacak. Diziye hangi oyuncu katıldı?

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Star TV'de ekrana gelen Yalı Çapkını dizisi, her geçen gün daha da heyecanlı hale geliyor. Sevilen dizinin reytingleri de liderliğini korumakta. Öte yandan dizi ile ilgili önemli bir gelişme ortaya çıktı. Diziye yeni bir isim katılıyor. Oyuncu kadrosunda hangi ismi göreceğiz? Daha önce yer aldığı yapımlarla adından söz ettiren başarılı oyuncu, izleyicilerin dikkatini çekti.

Diziye Hangi İsim Dahil Oldu?

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu'nun başrolde oynadığı dizide artık Fırat Çelik'i de göreceğiz. Oyuncunun hangi karakteri canlandıracağıyla ilgili sorular soruluyor. Kendisinin diziye katılması büyük renk katacak. 

Dizide Gerilim Artıyor!

Seyran ve Ferit arasındaki tartışmalar yine gün yüzüne çıkarken, bir yandan da çeşitli olaylar meydana gelmekte. Ferit'in babasıyla ilgili şüpheleri dizinin gündemine oturmaya başladı. Seyran ise Ferit'in başka biriyle olma ihtimali üzerine kafasını yoruyor. 

Fırat Çelik Kimi Canlandıracak?

Fırat Çelik, Mine Tugay'ın hemen ardından diziye dahil oluyor. Kendisi  Efe karakteri ile karşımıza çıkacak. En az güzel oyuncu kadar dizide etki bırakması beklenmekte. Eğer dizinin sıkı takipçisiyseniz yeni bölümü kaçırmayın. Bakalım yeni bölümde izleyicileri başka hangi sürprizler bekliyor olacak hep birlikte göreceğiz.