Star TV'de yayınlanan Yalı Çapkını dizisinde Suna ve Seyran karakterlerine hayat veren oyuncular Beril Pozam ve Afra Saraçoğlu arasında soğuk rüzgarlar olduğu iddia ediliyordu. Beril Pozam'ın yaptığı paylaşım Afra Saraçoğlu'na gönderme olarak yorumlanınca fanlar birbirine girdi!

Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Beril Pozam, Diren Polatoğulları ve Çetin Tekindor gibi isimlerin yer aldığı Yalı Çapkını dizisi yayınlanır yayınlanmaz büyük ilgi görmüştü.

sam00ct9AkqLzs3IRhzR5Q

Reytinglerde yüzü gülen dizide özellikle Ferit karakterine hayat veren Mert Ramazan Demir'in büyük bir hayran kitlesi oluşmuştu. Ferit ve Seyran çifti kısa sürede fenomen dizi çiftleri arasına girmeyi başarmıştı. Dizide Suna ve Seyran adında birbirlerine kıskanan iki kız kardeşe hayat veren Afra Saraçoğlu ile Beril Pozam arasının soğuk olduğu iddia ediliyordu. 

O-TjdHxhCEabMiqhAgwHUg

Kulislerde kounuşulan iddialarda Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir dizide Suna karakterine hayat veren Afili Aşk dizisiyle parlayan Beril Pozam ile aralarında soğukluk olduğu varsayılıyordu. 3'lün ssosyal medyada hiç yan yana gelmemesi ve takipleşmemesi bu iddiaları kuvvetlendirmişti.

"MAVİ GÖZ HİÇ Mİ YAKIŞMAZ!"

oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım

yali-capkini-bolum-1-3

Beril Pozam ile Afra Saraçoğlu arasında neler oluyor? İki güzel ve başarılı kadın oyuncu Beril Pozam ve Afra Saraçoğlu kavgalı mı? 

Beril Pozam'ın yaptığı bir paylaşım iddiaları daha da kıvvetlenidirirken fanları da birbirine kırdırdı. Beril Pozam Instagram hesabından mavi renkli göz filtresi ile kendisini paylaşıp "Aman allahım nasıl yakışmaz, allah biliyor da öle yaratmamış" diye söyledi. Bu sözler mavi gözlü Afra Saraçoğlu'na yorulunca gönderinin altında Seyran hayranları Beril Pozam'a tepki gösterdi.