Star TV'nin son dönemin en çok izlenen dizilerinden birisi olma başarısına sahip olan Yalı Çapkını izleyenleri adeta şoke etti.

Seyircisi yıkımı yaşayacak... Yalı Çapkını'nda kılıçlar çekildi! Başrol veda edince herkes birbirine saldıracak!  Star TV'nin son dönemin en çok izlenen dizilerinden birisi olma başarısına sahip olan Yalı Çapkını'nda yaşanacak ayrılık iddiası izleyiciyi isyan ettirdi. Başrol oyuncusu Afra Saraçoğlu iddialara göre diziye veda eden isim olarak herkesi şaşırtacak. Milyonlarca izleyicisi olan diziden yaşanacak bu ayrılık gelişmesi adeta soğuk duş etkisi yaratacak.

Yalı Çapkını'nda kılıçlar çekildi. Başrol veda edince herkes birbirine saldıracak. Seyircisi yıkımı yaşayacak. Cuma günleri izleyici karşısına çıkan Yalı Çapkını dizisi son dönemin en popüler dizisi oldu. İzleyicileri üzecek öyle bir veda yaşanıyor ki gözler yaşla dolacak, seyirci diziyi izlemeyi bırakacak. Ortaya atılan iddia herkesi şaşırtacak. Dizinin başrol oyuncusu Afra Saraçoğlu vedasıyla izleyiciyi üzecek. Bu gelişmenin doğruluğu ise bambaşka bir tartışma konusu oldu.

BİRİNCİLİK UNVANINI KAPTI

Yalı Çapkını dizisi Star TV'nin son dönemin en çok izlenen projelerinden birisi olma unvanını kaptı.

BAŞROL GİDİYOR SEYİRCİ ŞOKTA...

Başrol oyuncusu Afra Saraçoğlu iddialara göre diziye veda eden isim olarak herkesi şaşırtacak. 

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!

İZLEYİCİYE SOĞUK DUŞ...

Her bölümü milyonlarca izlenen dizide yaşanacak bu ayrılık gelişmesi adeta soğuk duş etkisi yarattı.

AFRA SARAÇOĞLU KİMDİR?

Afra Saraçoğlu, 2 Aralık 1997'de Balıkesir'in Edremit ilçesinde doğdu. İlköğretim ve ortaöğretimini Antalya’da tamamladı. 2016 yılında İkinci Şans filmi ile oyunculuğa ilk adımını attı.