Yalıçapkını Dizisinde Tekrardan Yeni Bir Aşk Mı Doğuyor

Türkiye’nin en çok sevilen ve beğenilen kanalları arasında yerini alan Star TV ekranlarında cuma akşamları ekranı adeta kilitleyen Yalıçapkını dizisinin izleyenleri gün geçtikçe çoğalıyor. Dizinin içerisinde çok büyük ilgi gösterilen Yeni Bir Aşk doğuyor. Söz konusu yalıçapkını dizesinde Abidin ile birlikte Suna’nın rollerini seyredenler bu muhteşem aşkı sosyal medya hesapları üzerinden beğeni yağmuruna tutuyor.

Star TV ekranlarında Cuma akşamları izleyicileri ile buluşturulan yalıçapkını dizisinde sular durulmuyor. Dizinin içerisinde bulunan Abidin ve Suna karakteri son bölümde ihanet içindeki duyguları birbirlerine aktarmayı başaran oyuncuların hayranları ise yeni bir dizi aşkı doğuyor şeklindeki sosyal medya hesapları üzerinden yorum yapmaya başladılar.

 Seyran İle Ferit’ten sonra Suna ile Abidin Ekranlarda

 Yalıçapkını dizisinde Seyran ile Ferit başkahramanlarının yüzleri bir türlü gülmüyor ancak Suna ile Abidin’in yeni doğan aşkı herkese ümit oluyor ve onların yüzlerinin gülmesi konusunda sosyal medya hesapları üzerinden yorumlar yapılıyor. Ferit ile Seyran karakteri her seferinde izleyicileri büyük bir hayal kırıklığına uğratması hikâyedeki bu yeni aşkın da bir ümit ışığı olmasına sebep oldu. Yalıçapkını dizisinin senaristlerinin de artık dizide ön planda olacak olan

Suna ve Abidin aşkına daha fazla önem vermeleri gerekiyor. Herkes bu konuda onların daha çok mutlu olmaya hak ettiğini düşünüyor adeta. Onların mutlu olmalarının önünde çok büyük bir engel bulunuyor. Bu engeli ise senaristler kullanarak hikâyede daha da çok merak duygusu uyandıracak konuları ön plana çıkararak dizinin reyting almasını ve daha çok izlenebilirliğinin artmasını sağlamaya çalışıyor. Bu bölümlerden sonra Abidin ile Suna karakterlerinin daha çok ön plana çıkması herkesin beklediği bir durum görünüyor.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

Yalıçapkını dizisini her hafta sıkı bir şekilde takip eden hayranları Suna ile Abidin saf sevgiye sahip diğer çiftler gibi değiller umarız bu çift diziyi adeta renklendirir şeklindeki yorumları yaptılar. Dizide ise Suna karakterini Beril Pozan canlandırırken Abidin rolünde ise Ersin arıcı başarılı bir şekilde rollerinin haklarını veriyorlar.