Ülkemizde Hint dizilerine karşı ilgi talep gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Hızla artan Hint dizileri de bu durumun kanıtı.

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...
Ülkemizde Hint dizilerine karşı ilgi talep gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Hızla artan Hint dizileri de bu durumun kanıtı. Ülkemizde artan Hint dizisi izleme oranına karşılık Kanal 7'de dizi yelpazesine Hint dizilerini eklemeye devam ediyor. Kanal 7'de yayınlanan birçok Hint dizisi var. Bunlardan en uzun soluklu olanı Masum olurken bu sıralar en popüler olanı ise Bir Garip Aşk oluyor. Bunların yanında daha pek çok Hint dizisini bünyesinde barındıran Kanal 7, bir yenisini daha ekledi. Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Yaralı Kalbim adlı Hint dizi, izleyenler tarafından çok beğenileceğe benziyor. Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan yeni Hint dizisi hakkında sorular sorulmaya başlandı. Yaralı Kalbim dizisi izleyenler tarafından oldukça merak ile bekleniyor. Kanal 7'de yayınlanacak olan Yaralı Kalbim dizisi oyuncuları kimler ? Kanal 7'de yayınlanacak olan Yaralı Kalbim dizisi karakterleri kim ve özellikleri ne ? Yaralı Kalbim Hint dizisi konusu ne, ne anlatıyor ?

Yaralı Kalbim dizisi oyuncuları ve karakterleri;

Drashti Dhami- Geet,

Gurmeet Chaudhary- Maan Singh,

Abhinav Shukla/Samir Sharma- Dev Singh,

Karishma Randhawa / Sonali Nikam- Naintara,

Vishal Thakkar – Manav,

Piyush Sahdev- Arjun,

Suhasini Mulay/Anju Mahendru- Savitri Khuranna,

Nikunj Malik- Anwesha Singh Khurana,

Melanie Pais Nandini -Handa,

Tanushree Kaushal/Usma Bachani- ParminderYaralı Kalbim dizisi konusu nedir ?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Yaralı Kalbim dizisinde yer alacak oyuncular ve dizinin konusu şimdiden merak içinde araştırılmaya başlandı. Yaralı Kalbim dizisinde yer alan oyuncular kadar Kanal 7 ekranlarında yer alacak olan Hint dizisi Yaralı Kalbim'in konusu da merak ediliyor. Yaralı Kalbim dizisinin gerçek adı da merak edilenler arasında yerini almıştır. Kanal 7'deki Yaralı Kalbim dizisinin orijinal adı Geet-Hui Sabse Parayi’dir. Ülkemizde Yaralı Kalbim olarak yayın hayatına devam edecektir. Yaralı Kalbim adlı dizi 5 Nisan 2010 tarihinde yayınlanmaya başlamıştır. Yaralı Kalbim dizisi bir sene yayın hayatına devam etmiş ve 2011 senesinde final yapmıştır. Yaralı Kalbim dizisi toplamda 470 bölümdür. 470 bölüm yayınlanan dizinin yönetmeni ise Nissar Parvez’dir.

Yaralı Kalbim / Drashti Dhami- Geet

Drashti Dhami, Yaralı Kalbim dizisinde Geet karakterine hayat veriyor. Yaralı Kalbim dizisinde başrol oyuncularından olan Geet, 18 yaşında genç ve güzel bir kadındır. Ancak Geet zorla evlendirilmek istenmektedir.İsteği dışında yaşanmaya zorlanan bu evliliğe Geet, itiraz eder. Geet evlendirileceği kişiye değil başka bir kişiye aşıktır. Maan ile aşk yaşayan Geet bu evliliğin olmamasın için elinden geleni yapacaktır. Geet, başkasıyla evlenmekten kurtulmak için çok uğraşmak zorundadır. Maan ile olan aşklarına devam etmek için türlü türlü mücadeleye atılacaktır.

Drashti Dhami’nin rol aldığı dizi filmler;

2010- Geet- Hui Sabse Parayi- Geet

2012- Madhubala – Ek Ishq Ek Junoon- Madhubala,

2015-Ek Tha Raja Ek Thi Rani- Gayatri Seth,

2018-Silsila Badalte Rishton Ka-Nandini Malhotra

Yaralı Kalbim / Gurmeet Chaudhary- Maan Singh

Yaralı Kalbim dizisinin diğer bir başrol oyuncusu olan isim ise Gurmeet Chaudhary'dir. Gurmeet Chaudhary, Maan adlı karakteri canlandırır. Maan dizide Geet'in partneridir. Maan, başarılı ve yakışıklıdır. Fakat tüm bunlar kadar hırslı da biridir. Maan Geet ile aşk yaşamaktadır. Geet'e aşık olan Maan tahlikeli bir yoldadır. Geet, Maan'ın abisinin eşidir. Geet ve abisi evlenmek zorunda bırakıldığı için Maan ve Geet aşklarını yaşayamazlar. Maan'de Geet gibi aşkı için savaşmak zorundadır. Zorlu ama bir o kadar da dolu dizgin aşk yaşarlar.

Gurmeet Chaudhary’ın rol aldığı dizi filmler;

2010-Geet – Hui Sabse Parayi- Maan,

2012-Punar Vivah-Yash Suraj,

2015- Khamoşiyan- Jaidev Dhanrajgir,

2016- Wajah Tum Ho- Avukat Ranveer Bajaj,

2017- Laali Ki Shaadi Mein Laaddoo Deewana- Prens Veer,

2018- Paltan- Yüzbaşı Prithvi Singh Dagar

Yaralı Kalbim / Abhinav Shukla/Samir Sharma Dev Singh

Yaralı Kalbim dizisinde Dev rolünü canlandıran başarılı oyuncu Abhinav Shukla'dır. Yaralı Kalbim dizisinde, Dev Geet ile evlenmiştir. Ancak zorla evlendiği Geet, Dev'e aşık değildir. Dev'in kardeşi Maan, Geet'e aşıktır. Maan ve Geet arasında dolu dizgin bir aşk vardır. Dev çok hırslı ve kıskanç biridir. Geet’i evliliğe Dev zorlamıştır. Hırslı ama aynı zamanda gözü kara çetin biri olan Dev, Geet’i evliliğe zorlar. Geet ile sonunda evlenen Dev, amacına ulaşır. Tüm bunlar olurken Geet Dev’in kardeşi Maan’a hala aşıktır. Maan'de Geet'e aşıktır. Ve Geet ile Maan aşklarından bir türlü vazgeçmezler. Kanal 7 ekranlarında Yaralı Kalbim adlı Hint dizide, bu üç karakter arasında yaşanacak olaylar konu edinecektir. Bakalım bu aşk üçgeninde kim mutlu olacak ?

Abhinav Shukla’nın rol aldığı dizi filmler;

2010-Geet- Dev,

2018-Silsila Badalte Rishton Ka-Rajdeep Thakur,

2019-Khatra Khatra Khatra-Kendisi