Yargı dizisinin 1 Mayıs Pazar akşamı yeni bölümünün yayınlanmayacağı duyuruldu...

Yargı dizisinin 1 Mayıs Pazar akşamı yeni bölümünün yayınlanmayacağı duyuruldu...

1 Mayıs Pazar akşamı yayınşanmayacak Yargı dizisinin 8 Mayıs akşamı 31. yeni bölümünün ekrana geleceği Kanal D tarafından duyuruldu.

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin yeni bölümü merakla bekleniyordu ancak bu hafta o merak edilen bölüm olmayacak.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Ceylin ve Ilgaz'ın boşanma kararı alacakları yeni bölüm 8 Mayıs akşamı ekranlara gelecek. Geniş bir hayran kitlesi tarafından takip edilen Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’nın yeni bölümünden duygusal anlar paylaşıldı.

Yargı 8. Bölüm Özeti - Yargı - Özetler

Tanıtımda Ilgaz Ceylin’le beraber tuttukları evi terk ediyor ve devamında ikili, boşanma kararı alıyor.

Kaybettiği heyecanı ve ilgiyi son bölümler ile tekrar yakalayan dizi her bölüm bir başka süpriz ile ekranlara gelmeye devam ediyor.

Sema Ergenekon’un kaleminden çıkan hikayede her ne kadar Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz başrolde olarak yaşadıkları büyük aşk ve uyum ile dikkatleri üzerlerine çekselerde dizide var olan iki isim hem hikayenin tekrar kaybettiği reytingleri almasına hem de dizinin kalitesini üst lige çıkartmada en büyük paya sahip.

Yargı' dizisinin 'Eren'i Uğur Arslan'dan Mehmet Yılmaz Ak paylaşımı - Magazin Haberleri - Milliyet

Tabi ki öncelikle o harika Pars karakterini yaratan Mehmet Yılmaz Ak'dan sonrasında ise hayallerdeki o polis Eren karakteri ile Uğur Aslan'dan bahsediyoruz. Zira dikkat ederseniz sosyal medyada da dizi akşamları artık Ilgaz-Ceylin aşkından da çok konuşulmaya ve etkileşim almaya başladılar.

Yani birçok kişi tarafından söylendiği gibi biz de 1 Mayıs akşamı diziden ziyade bu iki değerli oyuncuyu ve karakteri izleyemeyecek olmaktan dolayı üzgünüz.

08 Mayıs Pazar akşamı saat 20.00’ye kadar  Mehmet Yılmaz Ak ve Uğur Aslan için sabredecek olanlardanız.