Kanal D ekranlarında her hafta pazar akşamı yayınlanan yargı dizisinde son bölüme final sahnesi damga vurdu. Yaşadıkları sarsıcı olay sonrasında ayrılmanın eşiğine gelen Ceylin ve Ilgaz'ın hikayesi 6 ay sonrasından devam ederken final sahnesinde herkesin ağzı açık kaldı. Peki, Yargı Ceylin bıçakladı? Ceylin kim öldürdü? Yargı son bölüm Ceylin Ilgaz'ı mı bıçakladı?

Yargı Ceylin kimi bıçakladı, Ceylin kimi öldürdü gibi soruların yanıtı arama motorunda yoğun bir şekilde araştırılıyor. Yargı dizisini yakından takip eden izleyiciler son bölümü nefes nefese izledi. Zafer'in katilinin Çınar çıkması, Metin'in suçu örtbas etmeye çalışması ile birlikte Ilgaz ve Ceylin'in arasına kapanmayacak bir uçurum açıldı. Herkes çiftin ayrılmasını beklerken Ceylin mahkeme çıkışında Ilgaz’a “Hadi evimize gidelim” dedi. Ancak eve geldiklerinde ise Ceylin, Ilgaz’dan bir seçim yapmasını istedi. Tam bitti derken final sahnesi herkesin yüreğini ağzına getirdi. Peki, ama yargı Ceylin kimi bıçakladı? Ceylin kim öldürdü? Ceylin Ilgaz’ı mı bıçakladı?

Yargı Ceylin bıçakladı, kim öldürdü?

Yargı Ceylin kim öldürdü sorusunun yanıtı dün geceden beri birçok izleyici tarafından arama motorunda yoğun bir şekilde araştırılıyor. Sosyal medya kullanıcıları ise sosyal medyada yaptıkları yorumlarda Ceylin'in Metin'i ya da Ilgaz’ı bıçaklamış olabileceğini iddia ediyor. Çünkü Metin Amir olayın ardından tutuksuz yargılanmak üzere Serbest kalmıştı. Ceylin ise Ilgaz ile birlikte eve dönmüş ve “Ilgaz’a ben mi ailen mi” diye sormuştu. Birçok sosyal medya kullanıcısı Ceylin'in eve davet ederken bile intikam için davet ettiğini düşünüyor.

yargi-ceylin-kimi-bicakladi-ceylin-kim-oldurdu-yargi-son-bolum-ceylin-ilgazi-mi-oldurdu-3

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Final sahnesi geceye damga vurdu

Yaşanan Tüm bu gelişmelerin ardından dizi bir anda 6 ay sonrasına atlıyor. Ceylin Ilgaz'ın arabası ile kendi avukatlık ofisine geliyor, üstünün başının kanunu olduğu görülüyor. Ofiste giren Ceylin çantasından da yine kanlı bir bıçak çıkarıyor ve üstünü temizlemeye çalışıyor. Bunun üzerine Eren Komiser Ceylin'in kapısına dayanıyor kapıyı açmasını istiyor. Eren konser Ceylin'in kapıyı açmaması Üzerine de kapıyı kırmaya çalışıyor. Bu final sahnesi sonrasında sosyal medya kullanıcıları yaptıkları yorumlarda sezon finali gibi bölüm izlediklerini söyledi. Ceylin'in kimi bıçakladığı ya da kim öldürdüyse gelecek bölümde ortaya çıkacak mı hep birlikte göreceğiz.