Yargı dizisi kadrosunu genişletmeye devam ediyor. İşte kadrodaki iki yeni isim..

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu Sema Ergenekon'un yazdığı ve  Ali Bilgin'in yönetmen koltuğunda oturduğu,  başrollerini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in paylaştığı Yargı dizisi pazar akşamlarına damga vurmaya devam ediyor.

Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in paylaştığı dizinin kadrosunda ise Hüseyin Avni Danyal,Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar , Uğur Arslan ve  Başak Gümülcinelioğlu gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Ve Yargı Dizisinde Final Kararı Açıklandı! Reyting Savaşına mı Yenildi? Neden Final Kararı Aldı? Final Bölümü Ne Zaman? Ve Yargı Dizisinde Final Kararı Açıklandı! Reyting Savaşına mı Yenildi? Neden Final Kararı Aldı? Final Bölümü Ne Zaman?

Aşk 101 dizisinden sonra Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz ikilisini,   bir kez daha aynı projede buluşturan Yargı dizisinin reytingleri oldukça iyi gidiyor. Dizi hakkında son edinilen bilgiye göre kadrosuna iki yeni isim katıldı. İşte katılan o isimler!

Yargı kadrosunu genişletmeye devam ediyor!

Savcı Ilgaz ve avukat Ceylin’in arasında yaşanan hukuk çatışması gözler önüne serildiği Yargı dizisinin kadrosuna   Cezmi Baskın, Ayşenil Şamlıoğlu ve Nergis Öztürk'ün ardından iki yeni isim daha katıldı. Pınar Töre ve Merve Ateş kadroya dahil oldu.

Yargı'da Eren'in (Uğur Aslan) eski sevgilisi Özlem karakterini Pınar Töre, Özlem'in kızı Tuğçe rolünü ise Merve Ateş canlandıracak.

Yargı her pazar Kanal D'de..