Kanal D'nin geçen sezona damga vuran reyting rekortmeni dizisi Yargı final tarihi belli oldu!

Başrollerinde Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Meymet Yılmaz Ak, Uğur Arslan, Uğur Polat gibi isimlerin yer aldığı Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Yargı yeni sezonuyla yine bomba gibi bir başlangıç yapmıştı.

Yargı dizisinin ilk sezonu reyting rekorları kırmış sosyal medyada TT olmalara doyamamıştı. Bu sene de eski sezonu aratmayan Yargı dizisinin finali merak konusu olmuştu. Final tarihi merak edilen Yargı'nın akıbeti belli oldu. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun parladığı dizi Yargı'nın yeni sezon fragmanında Urgancıoğlu'nun canlandırdığı Savcı Ilgaz karakterinin öldüğü hatta katilinin de Ceylin olduğu görülüyordu.

yargi-dizisi-katil-kim-yargi-inci-erguvani-kim-oldurdu

Yargı dizisinin yeni sezonu adım adım bu sahneye doğru giderken final tarihi de belli oldu. Dizinin daha kaç sezon uzatılacağı merak edilmişti. İlk olarak Ceylin'in kardeşi İnci'yi kim öldürdü sorusu ile ilerleyen dizide daha sonra konu sürekli olarak Ceylin'in ailesinden birilerinin ölmesine bağlanmıştı. Bu senaryonun tıkandığını nereye kadar gideceğini merak edenlere haber geldi. 

Mert Yazıcıoğlu Sustu Sustu Sonunda Ayrılık Nedenini Açıkladı! Afra Saraçoğlu İlişkisi Neden Bitti? Mert Yazıcıoğlu Sustu Sustu Sonunda Ayrılık Nedenini Açıkladı! Afra Saraçoğlu İlişkisi Neden Bitti?

Sosyal medyada kullanıcılar Yargı dizisinin bir sezon daha uzatılırsa izlenemeyeceği ve senaryonun sürekli olarak aynı şekilde sıkacağı yönündeydi. Kulislerde konuşulanlara göre dizinin gelecek sezon reytinglerine göre final yapıp yapmayacağı bellli olacak.