Yargı'da aşk kıvılcımları! Ceylin ve Ilgaz arasında romantizm rüzgarı esecek! Yargı 9. bölüm 2. fragman yayında!

Yargı 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Heyecanla beklenen yeni bölüm fragmanında Ceylin ve Ilgaz arasında romantizm rüzgarı esecek.

Dizi Haberleri 11.11.2021 - 17:03 11.11.2021 - 17:03 Volkan Arık

Kanal D ekranlarında Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerini paylaştığı yargı dizisi sezona fırtına gibi başladı. Sezonun en iddialı dizisi olarak ekrana gelen ve izlenme rekorları kıran dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yargı 9. bölüm 2. fragman da Ceylin ve Ilgaz arasında adeta romantizm Rüzgarları esiyor. Peki Yargı 9. bölümde neler olacak? Yargı 9. yeni bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde…

Sezonun en flaş dizisi olarak izleyici karşısına çıkmaya devam eden yargı dizisi yeni bölümü pazar akşamı ekrana gelecek. Yargı 9. bölüm 2. fragmanı da bugün izleyici karşısına çıktı. Büyük heyecanla beklenen fragman izleyicilerin de istediğini verdi. Yeni bölümde Ceylin ve Ilgaz arasında romantizm Rüzgarları etmeye başlıyor. Sosyal medyanın da gündeminden düşmeyen dizide uzun zamandan beri ikili Arasında aşk kıvılcımlarının başlaması bekleniyordu. Nihayet beklenen olduğu yeni bölümde Ceylin ve Ilgaz Bir Hayli yakınlaşıyor. Yargı 9. bölüm 2. fragmanı ve detaylar haberimizde…

YARGI 9. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İnci Erguvan'ı öldürmek suçlamasıyla mahkemeye çıkan Engin suçu babasının üzerine atmıştı. Yeni bölümde tüm oklar Engin’in üzerine dönerken sadece Pars da alınan bu sonuç nedeniyle bir hayli sinirli. Diğer yandan İnci'nin cinayetini çözmek Engin'i suçlu olduğunu kanıtlamak için birlikte çaba harcayan Ceylin ve Ilgaz arasında yakınlaşma giderek artıyor.

Ceylin'in soruşturmasını atlatmak için nikah kıyan ikili birlikte yaşamaya başlıyor. Aynı evde olunca ateşle baruta yan yana durmuyor. Yavaş yavaş Ceylin ve Ilgaz Arasında aşk kıvılcımları bu bölümde ortaya çıkıyor. Fakat ikilinin arasına bir mezar daha girecek gibi görünüyor. Çınar'ın Ceylin'in babasını öldürmesi ardından Metin'in cesedi yok etmeye çalışması işleri Bir Hayli karıştıracak.

YARGI 9. BÖLÜM NE ZAMAN?

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Denizi buluşturan yargı dizisi her hafta pazar günleri izleyici karşısına çıkıyor. Hem televizyona hem de sosyal medyaya damga vuran dizinin her bölümü ilgiyle takip ediliyor. Yargı 9. bölüm 14 Kasım 2021 pazar günü Kanal D ekranlarında olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@