Kanal D ekranında harikalar yaratan dizi Yargı'nın senaristinin dizideki Komiser Eren'in yani Uğur Aslan'ın eşi olduğunu bilmeyen yoktur ancak çektirdiklerini bilmeyen çok...

Kanal D ekranında harikalar yaratan dizi Yargı'nın senaristinin dizideki Komiser Eren'in yani Uğur Aslan'ın eşi olduğunu bilmeyen yoktur ancak çektirdiklerini bilmeyen çok...

Harika oyunculukları ve başarılı senaryosu ile yayınlandığı günden beri reytinglerin zirvesinden düşmediği gibi, her bölümü ile her hafta gündem konusu olan Yargı dizisi bu defa farklı bir konu ile gündem oldu ve öğrenenleri güldürdü.

Sadece Yargı dizideki başarılı performansının yanı sıra rol arkadaşı Hüseyin Avni Danyal ile Başak Daşman’ın birlikte sahnelediği tiyatro oyununu ile de harikalar yaratan başarılı oyuncu Uğur Aslan en son hazrılayıp sunduğu televizyon programı ile de seyirciden tam not almıştı.

Yargı Dizisinin Komiser Eren'i '' Uğur Aslan '' Kimdir ?

Aynı zamanda rol aldığı Yargı dizisinin usta senaristi Sema Ergenekon'un eşi olarak da tanınan Uğur Aslan her fırsatta gurur duyduğunu dillendirdiği Ergenekon ile ilgili konuşurken çektiklerini anlattı.

Yargı’nın başarılı reytingleri ile ilgili konuşan Uğur Aslan, “Çok sıkı bir senaryomuz var. Her zaman her yerde söylüyorum, bizim işin başı senaryo. Dolayısıyla oradaki iyi hikaye örgüsü, iyi doku, iyi bir reji, iyi oyunculuklar hepsi bir araya geldiğinde ve doğru çalıştığında böyle izlenmeye değer bir iş çıkıyor. Merak unsuru da yüksek olduğu için çok fazla konuşuluyor. Ne oldu, ne olacak, nasıl değişecek? “ derken bir gerçek de ortaya çıktı.

Son bölümde Ceylin’i eli kanlı bir şekilde tutukladığı konusunda “Biz de neden tutukladığımızı bilmiyoruz.” diyen Aslan senaryonun her bölümde kendilerine de süpriz olduğunu anlattı.

Bunun üzerine senaryo ile ilgili eşi Sema Ergenekon’dan tüyo alıp almadığı sorulunca “Yok, hiç öyle bir torpilim yok“ dedi ve güldüren açıklamalar yaptı ve devam etti anlatmaya;

Sema Ergenekon kimdir? Uğur Aslan'ın eşi Yargı'nın senaristi Sema Ergenekon hastalığı ne?

Senaristin eşi olduğu için sanılanın aksine bir torpili olmadığını söyleyen Uğur Aslan, sadece bir defasında çok yorulduğu bir dönemde “az sahne” istediğini ve “mümkün mü böyle bir şey” dediğini ve bu talebine karşılık ise Sema Ergenekon'un acımasız bir şekilde “Ben seni mi yazıyorum, Eren’i yazıyorum. Bana bir daha böyle taleplerle gelme” şeklindeki cevabını anlattı.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

Başarılı ve sempatik oyuncu Uğur Aslan bu cevabı aldıktan sonra da bir daha böyle bir talepte bulunmadığını özellikle belirtti.

Sema Ergenekon'dan Yargı'nın 'Komiser' Eren'i Uğur Aslan'la yol paylaşımı! - Magazin Haberleri