Disney Plus platformu Türkiye'de arka arkaya ünlü isimler ile adeta ekran dünyasında bomba patlatırken, duyanı yerinden sıçratan haberi verdi...

Disney Plus platformu Türkiye'de arka arkaya ünlü isimler ile adeta ekran dünyasında bomba patlatırken, duyanı yerinden sıçratan haberi verdi...

Aras Bulut İynemli'den Demet Özdemir’e, Tarkan'dan Gülse Birsel'e  birbirinden ünlü ve başarılı isimleri çatısı altına toplayan platform heyecanı doruğa çıkrtacak bir proje ile gündem oldu.

Ünlü televizyon eleştirmenlerinden Sina Koloğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Disney Plus’ın harika planını “Yeraltı Öyküleri dizi oluyor” diyerek duyurdu.

Disney Plus fiyatları belli oldu: 280 TL

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

Çizgi romandan dizi yapma konusu Türkiye için yeni bir durum ama dünyada hakkıyla ve fazlasıyla yapılan bir tür olduğu bilinirken bu gelen haber sosyal medyada büyük bir sevinç ile karşılandı..

Galip Tekin’in bu projeyi Türk çizgi romancı ve mizah yazarı Ersin Karabulut’un çizgi romanlarının diziye dönüştürüleceği haberi ile duyurması ise Pişmiş Kelle, Gırgır, Lombak, Penguen vb. seevrleri sevince boğdu.

25 Film tarafından projenin Disney Plus’a sunulduğu ve haber beklendiği açıklanırken Sina Koloğlu, bu yeni dizi projesiyle ilgili kendisine gelen bilgileri şu şekilde aktardı:

Ersin Karabulut: Yeni olan her şey tehlikeli geliyor – Okan Çil – Özgür Denizli

“Ersin Karabulut, günümüzün en önemli çizerlerinden biri. Pişmiş Kelle, Gırgır, Lombak, Penguen ve kurucusu olduğu Uykusuz’da çizdikleri anlattıkları bizim kuşağı etkilemiştir. Unutulmaz ‘Yeraltı Öyküleri’ni büyük ihtimal Disney Plus dizi olarak çekecek.

Kulağıma gelen, diziyi bu dünyaya hiç yabancı olmayan bir yapım şirketi çekecek; 25 Film(Sahibi Fırat Parlak). Kulağıma gelen şu an daha çok yeni bir proje. Senaryo çalışmaları için Disney merkezden gelecek cevap bekleniyor. Tahminim proje kabul edilecek.”