Yasak Elma bir ayrılık daha! Yasak Elma başrol kalmadı! O isimde veda etti!

FOX TV Sevilen dizisi Yasak Elma bir ayrılık daha! FOX TV erken sezon finali yapan ve yeni sezonu onaylanan Yasak Elma başrol kalmadı! Yasak Elma dizisinde sürpriz isim projeye veda etti!

Dizi Haberleri 17.05.2021 - 12:28 17.05.2021 - 12:29 Berkay Keskin

FOX TV ekranlarında yeni sezonu onaylanan ilk iş olan Yasak Elma, ayrılıklarlarla başı dertti. Geçtiğimiz hafta projeye sürpriz şekilde veda eden Nesrin Cevadzade sonrası Yasak Elma başrol kalmadı! Yasak Elma dizisinde bir ayrılık daha yaşanıyor!

Yasak Elma bir ayrılık daha!

FOX TV ekranlarında reyting rekortmen dizisi Yasak Elma sezon finali yaptı ancak ayrılıklar bitmedi. Yasak Elma dizisinde Şahika ayrılması sonrası üzelen hayranlarına iki kötü haber birden geldi. İşte Yasak Elma dizisine veda eden son isimler!

Yasak Elma Zehra Şafak Pekdemir veda ediyor!

FOX TV sevilen dizisi Yasak Elma dizisine Zehra karakteriyle çok sevilen Şafak Pekdemir projeye veda ediyor. Her hafta reyting rekorları kıran projede rol alan Şafak Pekdemir projeden ayrıldığı öğrenildi. Yasak elma 5. sezonda ayrılıklarda bitmiyor ancak Medyapım Şafak Pekdemir'i kimseye kaptırmadı ve Şafak Pekdemir Medyapım yeni sezon projesinde yer alacak!

Yasak Elma hayranları isyanda!

Yasak Elma hayranları Zehra karakterin vedası sonrası yapıma isyan ediyor. Yasak Elma bir çifti daha harcadı diyerek sevilen dizide yıldız ismin ve sevgilisi rolüne yazık olduğu yorumları yapılıyor. Ancak Yasak Elma tek ayrılık bunla da sınırlı değil!

Hasan Ali ve Ender ikna edilmeye çalışıyor ancak

Yasak Elma 5. sezonda Ender karakteri akıbeti merak ediliyor. Kendisini müziğe vermek isteyen Ender Çelebi karakterini canlandıran Şevval Sam diziye veda etmek istiyor. Ancak Medyapım yeni başroller gelmeden ilk 5-6 bölüm Ender karakteriyle devam etmek için Şevval Sam ikna etmeye çalışıyor. Şevval Sam ilk 3 bölüm için ikna edilmek üzere olduğu ve 6 bölümlük sözleşme yapmak istemediği öğrenildi.

Hasan Ali karakteri beklenne etkiyi göstermese de diziden 5. sezon ortalarında çıkması bekleniyor.

Yasak Elma 5. sezonuyla Eylül'de FOX TV'de!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@