YAsak Elma Çağatay kimdir? Berk Oktay kimdir?  Pazartesi akşamlarının dallasa dönen hikayesi herkese her bölümde şokları yaşatan dizisi Yasak Elma Çağatay karakteri tanıdık geldi mi? Yasak Elma'da yaprak dökümü yaşanıyor derken,bu kere gelen oyuncu eminiz

Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”
YAsak Elma Çağatay kimdir? Berk Oktay kimdir?  Pazartesi akşamlarının dallasa dönen hikayesi herkese her bölümde şokları yaşatan dizisi Yasak Elma Çağatay karakteri tanıdık geldi mi? Yasak Elma'da yaprak dökümü yaşanıyor derken,bu kere gelen oyuncu eminiz ki gidenleri aratmayacak. Sil baştan senaryonun hazırlandığı Yasak Elma Çağatay karakteri ile de sağ gösterip sol vuracak olaylar eminiz ki yaşanacak.   Berk Oktay Yasak Elma ağatay rolüyle diziyi adeta canlandıracak. Son dakika elimize geçen bilgilerde Yasak Elma dizisine geçtiğimiz günlerde Savaşçı dizisi ile ilişiğini kesitiğini açıklayan Berk Oktay Çağatay karakerie hayat verecek.

Berk Oktay Yasak Elma'da


Geçitğimiz günlerde Berk Oktay'ın Savaşçı dizisinden yaşanan olaylar sonrasında ve karmaşanın bir türlü bitmemesi akabinde ayrıldığı açıklanmıştı. Sonrsında da şok üzerine şok haberler ile FOX TV'de adeta deprem etkisi yaratacak bir açıklama gelişti. Yasak Elma dizisine dahil olan yakışıklı oyuncu, Çağatay karakterine hayat verecek. Zaten tanınan oyuncu Berk Oktay kimdir sorusunun cevabı olarak da sizlere Berk Oktay'ın oynadığı diziler gibi detaylara vereceğiz. Peki ya Yasak Elma Çğatay nasıl bir karakter olacak.

Yasak Elma Çağatay nasıl bir karakter


Yasak Elma deyince aklıma ilk gelen çarpık ilişkiler olurken, Yıldız2ın sevgilisi olabileceği gibi Şahika'nın da sağ kolu olarak diziye dahil olabilir ya da herkesi şok edecek olan daha doğrusu herkesin şok olmaya hazır olduğu dizisi yasak elma da herkesi oyalayacak bir karakter mi? Herkes şu sıralar Yasak Elma yeni oyuncular aramzsını merakla yaparken, karşımıza çıkan Berk Oktay'ın Çağatay karakteri ile diziye ne zaman dahil olacağı konusunda net bir bilgi yok. Ancak dizinin dikkat çeken karakteri olacağına emin olduğumuz Berk Oktay, Yasak Elma Çağatay karakteri ile eminiz ki çok canlar yakacak.

Yasak Elma Çağatay, Kerim gibi holding te önemli bir karakter olacağa benzer iken Yıldız'ın da sevgilisi olacağı belirlendi.

Halit Argun'dan sonragönlünü Kerime kaptıran yıldız, Çağatay'a da aşık olacağı ve Çağatay'ın da Yıldız'dan bir beklentisi olacağı iddia ediliyor. Öünümüzdeki bölümde olmasa da Yasak Elma Çağatay'ı Berk Oktay karşımıza bir kaç bölüm sonra çıkacak