Yasak Elma'nın yeni sezonuna yeni bir oyuncu daha! Gizem Denizci, Gülnaz karakteri ile Yasak Elma'da! Peki Gizem Denizci kimdir? İşte detaylar..

Fox Tv'nin bol entrikalı dizisi Yasak Elma 5.sezonuna bomba gibi hazırlanıyor. Kadroda birçok ayrılıklar yaşanırken yeni dahil olan isimlerde bir bir ortaya çıkıyor.

yasak-elma-2

Barış Kılıç, Şafak Pekdemir, Gülenay Kalkan ve Erdal Özyağcılar'ın yeni sezonda ayrılmasından sonra kadroya Murat Aygen, Yasmin Erbil ve Biran Damla Yılmaz dahil olmuştu. Yeni bir ismin daha rol alacağı ise gazeteci Birsen Altuntaş tarafından duyuruldu.

Gizem Denizci, Gülnaz karakteri ile Yasak Elma'da!

Kiralık Aşk, Sen Benimsin, Aşk Yeniden, Güzel Çirkin gibi dizileri ile  Kolpaçino ve Evim Sensin isimli sinema filmi ile tanıdığımız güzel oyuncu Gizem Demirci; Yasak Elma'nın kadrosuna dahil oldu. Denizci; Gülnaz karakterine can verecek.

gizem-denizci

29 Ağustos 1988, Bilecik doğumlu olan Gizem Denizci, kariyerine çok küçük yaşlarda, ilkokul yıllarında başlamıştır. Bu dönemde bir tiyatro kulübünde eğitim almış ve pek çok skeç tarzı oyunlarda oynamıştır. Denizci, liseyi Tekirdağ Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır.

Marmara Üniversitesinde Ekonometri Bölümü'nde öğrenip gören Gizem Denizci'nin kariyeri. İstanbul’a gelişiyle birlikte oyunculuk doğrultusunda devam etmiştir. 2008 yılında Adanalı dizisinde rol almış, 2009 yazında da Şafak Güçlü’den kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır. Kocamustafapaşa Çevre Tiyatrosuna (Semaver Kumpanya) başlayan oyuncu sahne önü oyunculuk becerilerini de bu sayede geliştirmiştir.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…