FOX TV’nin izlenme rekorları kıran dizisi Yasak Elma yeni sezona hızlı bir giriş yapmayı başardı. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi yüksek reyting oranlarıyla göz dolduruyor.

FOX TV’nin izlenme rekorları kıran dizisi Yasak Elma yeni sezona hızlı bir giriş yapmayı başardı. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi yüksek reyting oranlarıyla göz dolduruyor. Fatih Aksoy’un yapımcılığını üstlendiği dizinin oyuncu kadrosuna birbirinden önemli isimler dahil edildi. Yasak Elma da Halit karakterini canlandıran Talat Bulut’un diziden ayrılması seyircide şok etkisi yarattı.

Başrol oyuncuları Şevval Sam ve Eda Ece ile sorunlar yaşayan Talat Bulut, sevmediği insanlarla daha fazla çalışmak istemediğini açıklamıştı. Talat Bulut’un ayrılmasıyla birlikte hikayede önemli bir karakter eksilmiş oldu. Halit karakterinin ölümünün etkisini azaltmak isteyen yapım ekibi, oyuncu kadrosuna yeni isimleri dahil etti. Usta oyuncu Erdal Özyağcıları kadrosuna katan Yasak Elma, gelecek sezonda ekranda olacağının sinyallerini vermeye başladı.

Yasak Elma Hasan Ali kimdir?

Yasak Elma Hasan Ali karakteri Erdal Özyağcılar tarafından canlandırılacak. Halit’in yerini alacak olan Hasan Ali, Yıldız, Ender ve Şahika’nın hedefindeki isim olacak. Kötü karakter olarak diziye dahil olan Hasan Ali, zengin bir iş insanıdır. Mütevazi bir hayat sürdürmek isteyen Hasan Ali, Halit’in cenazesinden sonra ortaya çıkacaktır. Halit’in eski bir arkadaşıdır. Tıpkı Halit gibi çapkın bir erkek olan Hasan Ali, kadınların entrikalarının hedefinde yer alacaktır.

Özellikle Şahika’nın pençelerini takmakta gecikmediğini göreceğiz. Lakin, Hasan Ali’nın kurnaz ve sinsi bir yapıda olması bekleniyor. Bu yüzden Ender ve Şahika’yı oldukça zorlayacak. Yıldız ise farklı bir isimle aşka yelken açacak. Yasak Elma yeni bölümünde Hasan Ali karakterini izleme fırsatı yakalayacağız.