Yasak Elma dizisinde Sami Bey sürprizi! Yasak Elma 125. bölüm fragmanında görülen Sami Bey kim? Yasak Elma Sami Bey hangi oyuncu canlandırıyor? Yasak Elma yeni oyuncu kim?

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Fox Tv'nin fenomen dizisi Yasak Elma yeni tanıtım fragamanı ile yine gündemde! 

Başrollerinde Eda Ece ve Şevval Sam'ın yer aldığı Yasak Elma dizisi 5. sezon 125. bölüm fragmanı yayınlandı! Bu sezon önemli isimlerin ayrıldığı Yasak Elma reytinglerde başarısını hala sürdürerek şaşırtmayı başardı.

Ekranların en orjinal dizilerinden Yasak Elma hem entrika heyecanı hem eğlencesi hem de kendisiyle bile dalga geçen özgünlüğü ile hayran bırakmaya devam ediyor. 

Yasak Elma dizisi yeni bölüm fragamanında Sami Bey heyecanı yaşanadı. Fragmanı görenler kim bu Sami Bey diye meraklanmaya başladı bile. 

Yasak Elma 125. bölüm fragmanında Yıldız, Kumru'nun Ömer ile ilişkisinden şüpheleniyor ve Ömer'in ailesini getirtip durumu hızlandırıyor. Kumru Ömer'in akrabaları karşısında zor durumda kalıyor. 

Dizide süpriz ise Sami Bey oldu. Arzu, Yıldız olduğu sanılan birine "Sakın bir hata yapayım deme. Duyar, kulağına gider kimse bizi bulamaz. İşte hayatımızı değiştirecek olan Sami Bey" diyor ve görüntülerde flu bir şekilde hasta yatağında bir plazada bir adam görülüyor.

Peki Sami Önder kim?

Dizide Doğan'ın düşmanı olduğu tahmin edilen Sami Önder ilerleyen bölümlerde diziye damga vuracak gibi görünüyor.