Eda Ece ve Şevval Sam'ın başrolde oynadığı Yasak Elma'da üç oyuncu birden ayrılıyor. Final öncesi diziden ayrılan oyuncular kervanına yenileri eklendi. İşte son dakika Yasak Elma ayrılık gelişmesi...

Fox TV dizisi Yasak Elma'nın final sezonunda ayrılıkların ardı arkası kesilmiyor. Dizi final yapmadan önce pek çok isimle yollar ayrıldı. Şimdi ise sevilen yapımda bizleri neler bekliyor paylaşalım. Birbirinden başarılı isimler diziden ayrılmak için gün sayıyor. Yayınlanacak yeni bölümle de gerçekler ortaya çıktı.

Diziden Kimler Ayrılıyor?

Yasak Elma dizisinden ayrılacak isimler tek tek açıklandı. İlk olarak Selim karakterine hayat veren Emre Kızılırmak'ın diziden ayrılacağı öğrenildi. Julia'nın asistanı olan Tuğçe karakterini canlandıran Elif Yılmaz için de ayrılık kararı verildi. Son olarak Kumru'nun annesi Handan'ı canlandıran Şebnem Dönmez, diziden gidiyor.

yasakkelma

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Yasak Elma Finali Ne Zaman?

Yasak Elma dizisinin finali için Haziran ayı bekleniyor. Birkaç ay içerisinde yılların reyting rekoru kıran Yasak Elma'nın finaline tanıklık edeceğiz. Fox TV'de önemli bir geçmişi olan dizi, izleyicilerin gözü önünde ekran macerasını noktalayacak.