Her hafta Pazartesi günü yeni bölümleri ile izleyicisi ile buluşan Yasak Elma dizisinde şok gelişmeler yaşanıyor. Yasak Elma dizisinin yeni bölümünü merak edenler Yasak Elma yeni bölüm fragmanını aramaya başladı.

Her hafta Pazartesi günü yeni bölümleri ile izleyicisi ile buluşan Yasak Elma dizisinde şok gelişmeler yaşanıyor. Yasak Elma dizisinin yeni bölümünü merak edenler Yasak Elma yeni bölüm fragmanını aramaya başladı. Fox TV ekranlarının sevilen heyecan dolu dizisi Yasak Elma'da şok gelişmeler yaşanıyor. Dizi de heyecan ve gerilim bir an olsun durmak bilmiyor. Yasak Elma'nın sevilen ve başarılı başrol oyuncularından Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor. Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece ve Nesrin Cavadzade gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyici ile buluşan Yasak Elma 97. bölüm fragmanı görenlerin ağzını adeta açık bıraktı. Yasak Elma dizisinin sevilen ana karakterlerinden olan Şahika, diziden ayrılıyor iddiası gündemi meşgul ediyor. Yasak Elma'da Hasan Ali'nin Şahika'yı zehirlediği ve bunun sonucunda öldürdüğü izleyici ile Yasak Elma yeni bölüm fragmanında yayınlandı. Peki, Yasak Elma 97. bölüm fragmanında neler oluyor ? Yasak Elma yeni bölümde neler olacak ? Bunun yanında Yasak Elma'nın yayınladığı son fragmanda olanlar izleyiciyi çok etkiledi ve meraklandırmayı başardı. Yasak Elma'da Hasan Ali Kuyucu, Şahika'yı öldürüyor. Yasak Elma Şahika ölecek mi ? Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu ? Nesrin Cavadzade Yasak Elma'dan çıkıyor mu ?Yasak Elma Şahika Ölecek mi ?

Başrollerini Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Erdal Özyağcılar, Nesrin Cavadzade'nin paylaştığı Yasak Elma dizisinin 97. bölüm yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde holdingin yeni patronu olan Hasan Ali Kuyucu ve Şahika arasında yaşananlar gündeme oturdu. Yasak Elma'da holdingin yeni sahibi olan Hasan Ali'nin Nesrin Cavadzade'ye şirkette şalgam ikram ettiği görülüyor. Şahika ve Hasan Ali sohbet ederek şalgam içiyor. Ancak Hasan Ali'nin amacı çok farklıdır. Şahika'ya şalgam ikram eden Hasan Ali, Şahika'yı öldürmeyi istiyor. Hasan Ali, Şahika'ya ikram ettiği şalgamın içine zehir atmıştır. Zehirli şalgamı içen Şahika, zehirin etkisi ile bayılır. Bayılan ve kendinden geçen Şahika'yı, Hasan Ali halıya sarar. Halıya sardığı Şahika'yı öldürmek isteyen Hasan Ali'nin amacına ulaşıp ulaşamayacağı merak ediliyor. Yasak Elma Hasan, Şahika'yı öldürmek istiyor. Peki, Hasan Ali Kuyucu, Şahika'yı öldürdü mü ? Şahika öldü mü ?Yasak Elma Hasan Ali, Şahika'yı Öldürdü Mü ?

Şirketin yeni sahibi ve patronu olan Hasan Ali, şirkete gelen Şahika'ya şalgam ikram eder. Şalgamı içen Şahika, zehirlenir ve fenalaşır. Zehirin etkisi ile kendinden geçen Şahika, bayılır. Şahika'nın zehirlenmesi ile Hasan Ali, yardımcısına Şahika'nın ölüp ölmediğini kontrol etmesini ister. Şahika'nın öldüğünü söyleyen yardımcısı, Şahika'yı bir halıya sarar. Hasan Ali, Şahika'yı halıya sarar ve adamlarına halıya sarılan Şahika'yı denize atmalarını söyler. Zehirlenen ve halıya sarılan Şahika'yı Hasan Ali'nin adamları denize atar.

Bunun üzerine denizden bir kadın cesedi çıkarılır. Yasak Elma'da denizden çıkarılan kadın cesedi morga götürülür. Morgda olan kadın cesedini teşhis etmesi için Ender, hastaneye çağrılır. Morga, denizden çıkarılan kadın cesedini teşhis etmeye giden Ender, cesedin Şahika'ya ait olup olmadığına bakacaktır. Yasak Elma'da Nesrin Cavadzade'nin canlandırdığı Şahika'nın ölüp ölmediği ise yeni bölümde ortaya çıkacak.Yasak Elma Yeni Bölümde Neler Olacak ?

Yasak Elma'nın yeni bölümü bu akşam Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Yasak Elma'nın yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Peki, Yasak Elma yeni bölümde neler olacak ? Yasak Elma 97. bölüm fragmanı yayınlandı. Yasak Elma'nın yeni bölümünde Çağatay, Cansu ile arasında geçenlerden ve yaşadıklarından sonra, Yıldız’la arasını düzeltmeye çalışmaya başlar. Her şeyden bi haber olan Yıldız, Cansu ile görüşmeye devam eder. Ancak Çağatay'ın amacı farklıdır. Çağatay, Cansu'yu onlardan uzaklaştırmaya çalışır. Her defasında Hasan Ali'den zarar gören ve darbe yiyen Şahika ve Ender, Hasan Ali ile ilgili planlar yapmaya başlar. Hasan Ali'den kurtulma planı yapan Ender ve Şahika'yı kötü bir plan bekliyordur. Bu durumda olan Şahika'ya olacaktır. Yasak Elma yeni bölümde Hasan Ali, Şahika'yı zehirler. Şahika'yı öldürmek isteyen Hasan Ali, amacına ulaşabilecek mi yeni bölümde bu akşam göreceğiz. Yasak Elma yeni bölümü ile 8 Şubat Pazartesi akşamı, Fox TV'de yayınlanacak.