Fox Tv'nin fenomen dizisi Yasak Elma'nın kadrosu renklenmeye devam ediyor. Her sezon yeni karakterlerle adından söz ettiren Yasak Elma'ya yeni bir karakter dahil oldu! Tamam Hala geliyor!

Başrollerinde Eda Ece ve Şevval Sam'ın yer aldığı Yasak Elma dizisi 5. sezonu ile reytingleri sallamaya devam ediyor. 

Fenomen karakterleri, entrikaları ve esprileri ile özgün bir yapım olmayı başaran Yasak Elma eğlendirmeyi başararak izleyiciyi hem gündemin sıkıntılarından kötü haberlerden sosyal medyada daki akıl dolu kin dolu yorumlardan hem de ekranlardaki iç karartıcılıktan uzaklaştırıyor.

Bu sezon Şahika gibi önemli ayrılıkların yaşandığı Yasak Elma buna rağmen bomba sahneleri ile reytinglerde inmemeyi başardı. Diziye yeni karakrterler de dahil olmaya devam ediyor. Onlardan biri de Ömer'in halası oldu!

Yönetmenliğini Ece Erdek Koçoğlu ve Elif Turgay’ın yaptığı senaryosunda ise Melis Civelek ve Zeynep Gür'ün harikalar yarattığı Yasak Elma'da Tamam Hala rüazgarı esecek.

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

Son bölümde bazı izleyicileri sinir eden bazılarının ise üzüldüğü Ömer karkaterin halası geliyor. Emre Dinler'in canlandırdığı Ömer'in halası Tamam karakteri ile usta tiyatrocu Nilgün Karababa diziye dahil oldu.