İdo Tatlıses ile evlenmek üzere olan Yasemin Şefkatli kimdir? Mayıs ayında evleneceklerini açıklayan İbrahim Tatlıses'in oğlu ile Yasemin Şefkatli tüm gözleri üzerlerine topladı. Peki Yasemin Şefkatli kimdir? Yasemin Şefkatli kaç yaşında? Yasemin Şefkatl

İdo Tatlıses ile evlenmek üzere olan Yasemin Şefkatli kimdir? Mayıs ayında evleneceklerini açıklayan İbrahim Tatlıses'in oğlu ile Yasemin Şefkatli tüm gözleri üzerlerine topladı. Peki Yasemin Şefkatli kimdir? Yasemin Şefkatli kaç yaşında? Yasemin Şefkatli nereli? Yasemin Şefkatli kimin kızı? Yasemin Şefkatli önceli sevgilisi kimdir?

İbrahim Tatlıses'in gelini olmak için gün sayan Yasemin Şefkatli sosyal medyayı oldukça aktif kullanan biri. Yasemin Şefkatli  Instagram hesabından sık sık moda, makyaj ve eğlenceli paylaşımların yanı sıra İdo Tatlıses ile paylaşımlar yapmakta.

Peki Yasemin Şefkatli Kimdir?

Yasemin Şefkatli 1992 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Yasemin Şefkatli 2017 yılından beri İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses ile birliktedir.

Yasemin Şefkatli, İstek Özel Semiha Şakir Lisesi mezunudur. 29 yaşındaki Yasemin Şefkatli mankenlik ve modellik yapmaktadır.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Yasemin Şefkatli Mayıs ayında İdo Tatlıses ile dünya evine girmeye hazırlanmaktadır.

İdo Tatlıses ile bir dönem ayrılan Yasemin Şefkatli'nin tam 2 kez düğün tarihi ertelenmiştir. Yasemin Şefkatli sosyal medya da sık sık moda, makyaj paylaşımları yapmaktadır.