Yolcu uçakları nereden hiç geçmez? ATV Kim Milyoner Olmak İster şaşırtan soru

ATV Kim Milyoner Olmak İster yarışması ilginç sorularla gündem olmaya devam ediyor. Bu defa da “yolcu uçakları nereden hiç geçmez” sorusunun yanıtı araştırılıyor.

Televizyon 14.06.2021 - 03:53 14.06.2021 - 03:58 Volkan Arık

ATV’de ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yeni bölümde sorulan soru izleyicileri şaşırttı. Her hafta büyük ilgiyle takip edilen yarışmada bu akşam yolcu uçakları dünyanın hangi bölgesi üzerinden neredeyse hiç geçmez sorusu soruldu ve sosyal medyanın da gündemine oturdu. Peki yolcu uçakları nereden hiç geçmez?

ATV ekranlarında pazar akşamları ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumu ile yayınlanan Fenomen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümüyle ekrana geldi. Yarışmada dönem dönem sorulan sorular sosyal medyanın gündemine otururken bu akşam da öyle bir soru izleyicilerin karşısına çıktı. Kenan İmirzalıoğlu'nun yarışmacıya yönelttiği yolcu uçakları dünyanın hangi Bölgesi'nin üzerinden neredeyse hiç geçmez sorusu sosyal medyada tartışma konusu oldu. Peki yolcu uçakları nereden hiç geçmez? sorunun doğru cevabı ne?

YOLCU UÇAKLARI DÜNYANIN HANGİ BÖLGESİNDEN GEÇMİYOR?

ATV Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının ekrana gelen son bölümünde sorulan yolcu uçakları dünyanın hangi bölgesi neredeyse hiç geçmez sorusu sosyal medyada en çok Konuşulanlar arasına girdi. Sosyal medya kullanıcıları sorunun doğru yanıtı arama motoru üzerinden buldu ve sosyal medya hesaplarımda paylaştı. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulan yolcu uçakları nereden hiç geçmez sorusunun doğru yanıtı Tibet olacaktı.

SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNE OTURDU

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulan birçok soru bugüne kadar sosyal medyada da gündeme oturmaya başarmıştı. Bugün de öyle bir soru ile izleyici karşısına çıkan yarışmada hem soru hem de sorunun yanıtı en çok konuşulanlar arasında yer aldı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@