Survivor 2021 Aleyna Ayşe kavgasında yanan Batuhan oldu! İzleyicilerin tepkisi büyük TV8 Acun Medya boykot çağrısı

Survivor 2021’de hiç beklenmedik bir eleme yaşandı. Şampiyonluk adayı olarak görülen isimlerden Batuhan bu akşam yapılan eleme ile adaya veda etti.

Televizyon 14.06.2021 - 02:44 14.06.2021 - 02:50 Volkan Arık

TV8’in sevilen yarışma programı Survivor 2021’de şok gelişmeler yaşandı. Aleyna, Batuhan ve Ayşe potasında elenen isim Batuhan oldu. Batuhan'ın ada konseyindeki davranışları ve aynı zamanda giderken hiç konuşma yapmaması izleyicilere şaşkına çevirirken kumpas iddiaları da gündeme geldi. Batuhan'ın elenmesine sosyal medyadan gelen tepkiler de son derece sertti. Özellikle Batuhan fanları TV8 ve Acun Medya boykot çağrısı yapmaya başladı.

survivor-2021-aleyna-ayse-kavgasinda

BU ELEMEYİ HİÇ KİMSE BEKLEMİYORDU

Survivor 2021 yarışmasının en dikkat çeken isimlerinden olan Batuhan bu akşam oy sonuçları doğrultusunda adaya veda eden yarışmacı oldu. Ayşe ve Aleyna ile girdiği potadan çıkamayan Batuhan sosyal medyanın da gündemine oturdu. Sosyal medya kullanıcıları Batuhan'ın elenmesine tepki gösterirken Acun Ilıcalı eleştiri oklarının hedefindeydi. Özellikle geçtiğimiz hafta gündeme gelen Aleyna ve Ayşe kavgası, ailelerin olaya dahil olması ile birlikte ortaya mağduriyetlerin çıktığını düşünen izleyiciler Batuhan'ın hakkının yendiğini inanıyor.

BATUHAN ADADAN KÜS MÜ AYRILDI?

Survivor 2021 izleyicilerinin diğer bir iddiası ise Batuhan'ın adadan küs ve kırgın ayrıldığı yönünde oldu. Özellikle eleme sırasında Batuhan ve Acun Ilıcalı arasında herhangi bir konuşma geçmemesi izleyicileri bu düşünceye yöneltirken diğer yarışmacılara yapılan konuşma Batuhan'a yapılmadı. Ayrıca Batuhan’da ismi açıklandıktan sonra hiçbir tepki vermedi. İzleyiciler daha önce adı yazıldığında Kıyamet koparan Batuhan'ın bu defa tepki vermemesinin garip olduğunu dile getiriyor.

survivor-2021-aleyna-ayse-kavgasinda-yanan-batuhan-oldu-izleyicilerin-tepkisi-buyuk

TV8 VE ACUN MEDYA İÇİN BOYKOT ÇAĞRISI

Survivor 2021 yarışmasında birçok olayda şaibe olduğunu düşünen izleyiciler ise sosyal medyadan boykot çağrısı yapmaya başladı. Özellikle Acun Ilıcalı'nın Aleyna'nın annesinin söylediklerini konseyde dile getirmesi ile birlikte Aleyna'ya oy yağdığını düşünen izleyiciler, bu durumun hem Batuhan'a hem de diğer yarışmacılara haksızlık olduğunu savunuyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@