Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 11 Şubat 2022 bu hafta kim kazandı? Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane kim birinci oldu?

ATV ekranlarında hafta içi her gün Zahide Yetiş'in renkli sunumu ile yayınlanan Za Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 11 Şubat 2022 haftanın finalinde kim kazandı sorusunun yanıtı meraklı araştırılıyor. Hafta içi her gün yepyeni bölümleriyle ekranlara gelen yarışma programında haftanın finalinde bir çift 1. olacak ve 5 tam altın ödülü kazanacak. Çiftlerin mutfakta birbirleriyle rekabet halinde oldukları yarışma programında büyük ödülü kazanmak için tartışmalarda hiç bitmiyor. Zahide Yetiş, mutfakta çiftleri sakinleştirmeye çalışırken bir yandan da puanlamada Adil olunmasını istiyor. Peki, Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 11 Şubat bu hafta kim kazandı? Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane bu hafta kim 1. oldu?

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 11 Şubat bu hafta kim kazandı? ATV ekranlarında eğlenceli yarışma programı Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane ekranlara damga vurmaya devam ediyor. Zahide Yetiş'in renkli ve eğlenceli sunumuyla ekranlara gelen yarışma programında diğer formatlardan farklı olarak çiftler yarışıyor. Birlikte mutfağa giren çiftler rakipleri için günü yemeğini hazırlıyor. Yemekleri tadan yarışmacılar ise puanlama yapıyor. Aynı zamanda programın sunucusu Zahide Yetiş de çiftlerin yemeklerine göre puanlar veriyor. Peki, Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane bu hafta kim kazandı? Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane haftanın birincisi hangi çifte oldu?

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 11 Şubat 2022 kim kazandı?

11 Şubat Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane bu hafta kim kazandı sorusunun yanıtı programı yakından takip eden binlerce izleyici tarafından merakla bekleniyor. Her hafta farklı çiftlerin yarıştığı yarışma programında hem çiftlerin ilişkileri hem de aile detayları izleyenler tarafından yakından takip ediliyor. Yarışmada format gereğince çiftler mutfağa giriyor ve rakipleri için yemek hazırlıyor. Günün finali bölümünde ise çiftlere puan veriliyor. Bugün yarışacak haftanın son yarışmacıları ile beraber net puanlamada belli olacak ve haftanın toplam puanlamasına göre bir çift 1. olacak. Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane bu hafta kim kazandı sorusunun yanıtı belli oldu. Bu hafta birinci olan çift Olena ve Anıl çifti oldu. 

zahide-yetis-ile-mutfak-bahane-11-subat-2022-kim-kazandi-bu-hafta-kim-birinci-oldu-2

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane ödül ne?

Ekranlarda gündüz kuşağı programlarında haftanın finali bölümlerinde büyük ödüller dağıtılıyor. Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane bahane de ATV ekranlarında Her hafta 5 tam altın ödülü dağıtıyor. Yani hafta boyunca yarışan mücadele eden çiftlerden biri haftanın finali bölümünde yüksek puanları alması halinde 5 tam altın ödülü alarak yarışmadan ayrılıyor. Programda eleme olmuyor çünkü her hafta çiftler değişiyor.