Zeytindalı Harekatının sembol ismi Masterchef Türkiye 2021’de! Yaralı askerlerin el ele fotoğrafı hafızalara kazınmıştı

Masterchef Türkiye 2021 sezonu TV8 ekranlarında her akşam yayınlanmaya devam ediyor. Bu akşam ise Zeytindalı Harekatı'nın sembol ismi yarışmaya katılıyor.

Televizyon 01.07.2021 - 10:34 01.07.2021 - 10:34 Volkan Arık

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021 sezonu elemeleri ile devam ediyor. Hafta içi her akşam ekranlara gelen yarışma programında bu akşam Afrin Harekatı ve Zeytin Dalı Harekatı olarak bilinen operasyonun sembol ismi yarışmaya katılacak. Artvin'de düzenlenen hain saldırı sonrasında iki askerin el ele fotoğrafları uzun süre boyunca konuşulmuştu. Yaralı askerler ambulans beklerken el ele tutuşmuş ve bu fotoğraf Türkiye'nin gündemine oturmuş, günlerce konuşulmuştu. O Asker bu akşam MasterChef Türkiye yarışmasında izleyici karşısına çıkacak ve elemelere katılacak.

TV8 en sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye tüm hızı ile devam ediyor ve eleme turları gerçekleşiyor. Her akşam farklı hikayeler ile izleyici karşısına çıkan yarışma programında bu akşam ise Zeytindalı harekatının sembol ismi olan o asker izleyici ile buluşacak. Afrin'de düzenlenen operasyon sırasında gerçekleşen hain saldırıda yaralanan iki askerin elele fotoğrafları sosyal medyada çok uzun süre konuşulmuştu. İşte o asker MasterChef Türkiye 2021 elemeleri ne katılıyor.

zeytindali-harekatinin-sembol-ismi-masterchef-turkiye-2021de-yarali-askerlerin-el-ele-fotografi-1

ZEYTİNDALI HAREKATININ SEMBOL İSMİ OLMUŞTU

2018 yılında Suriye'nin Halep kentinde afrin'e ilçesi kırsalında yaşanan çatışmada 2 Türk askeri ve 8 Özgür Suriye Ordusu askeri yaralanmıştı. Yaralı askerler olayın ardından Kilis Devlet Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Hastaneye gittikleri sırada iki Türk askerinin el ele tutuşması ve o anın fotoğraflanması uzun süre boyunca konuşulmuştu nokta kısa süre içerisinde fotoğrafları sosyal medyada paylaşım rekorları kırmıştı.

zeytindali-harekatinin-sembol-ismi-masterchef-turkiye-2021de-yarali-askerlerin-el-ele-fotografi--2

O ASKER MASTERCHEF TÜRKİYE 2021 YARIŞMASINA KATILIYOR

Zeytindalı harekatının sembol isimlerinden olan o askerlerden biri bu akşam MasterChef 2021 Türkiye yarışmasına katılıyor. Harekat sırasında yaşadıklarını anlatan asker şefleri gözyaşlarına boğarken “Yeter ki bayrak dalgalansın” sözleri ile herkesi ağlatacak. Fotoğraftaki hangi askerin Yarışmaya katılacağı henüz bilinmiyor ancak bu akşam MasterChef Türkiye yarışmasında duygu dolu anlar izleyicileri bekliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@