TV8 ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında korku dolu anlar yaşandı. Programın sunucusu Zuhal Topal yarışmada bir anda yere yığılırken hiçbir yarışmacı önce inanmadı. Yarışmacılar yaşanan olay karşısında donup kaldı. Ardından harekete geçen yarışmacılar Zuhal Topal'a müdahale etti. Peki, Zuhal Topal'a ne oldu? Zuhal Topal neden bayıldı hasta mı? Zuhal Topal'ın sağlık durumu nasıl?

Burak Özçivit Katar’da Burak Özçivit Katar’da

TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında korku dolu anlar yaşandı. Ünlü sunucu Zuhal Topal Yemek masasında bir anda yere yığıldı. Zuhal Topal'ın bayılması yarışmacılar da büyük şaşkınlık yaratırken İlk Anda hiçbiri ne yapacağını bilemedi. Yarışmacılar ilk şoku atlattıktan sonra Zuhal Topal'a müdahalede bulundu. Ekran başında izleyenleri de bir hayli korkutan ünlü Sunucunun sağlık duruma merak edilmeye başlandı. Peki, Zuhal Topal'a ne oldu? Zuhal Topal hasta mı, Neden bayıldı? Zuhal Topal'ın sağlık durumu nasıl?

Zuhal Topal'a ne oldu, neden bayıldı?

TV8 ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasının fragmanını izle anlar Büyük bir şaşkınlık yaşadı. Zuhal Topal yeni bölüm fragmanında bir anda yere düşüp bayılıyor. Yarışmacılar ise bu anları büyük bir şaşkınlıkla karşılıyor ve ilk etapta ne yapacaklarını bilemiyor. Ardından Zuhal Topal'a müdahalede bulunuyorlar. Ekran başında izleyenleri de bir hayli korkutan yeni bölüm fragmanı sonrasında Zuhal Topal neden bayıldı sorusuna yanıt aranmaya başlandı.

Zuhal Topal'ın sağlık durumu nasıl?

Ünlü sunucu Zuhal Topal'ın sağlık durumu da merak ediliyor ve arama motorunda yoğun bir şekilde araştırılıyor. Şöyle ki Zuhal Topal'la Yemekteyiz çekimleri 2 hafta öncesinden yapılıyor. Yani Zuhal Topal'ın baygınlık geçirdiği bölümün Muhtemelen 1 Nisan şakası olduğu düşünülüyor. Zaten yarışmacılar da ilk etapta O nedenle tepki vermiyor. Zuhal Topal Daha sonrasında Dominik'e uçmuş sağlık durumunun gayet iyi olduğu görülmüştü.