TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz 19 Nisan 2022 yeni bölüm başladı. Yemekteyiz'de bugün marjinal tarzı ile dikkat çeken Bilge Hanım Yarışıyor. 8 Zuhal topal'la Yemekteyiz 19 Nisan 2022 puan durumu nasıl oldu? Bilge Hanım bugün kaç puan aldı Sonra işarete Zuhal Topal'la Yemekteyiz 19 Nisan 2022 puanları ve detaylar haberimizde…

Ünlü sunucu Zuhal Topal'ın sunumu ile hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yepyeni bir gün daha başlıyor. Yemekteyiz yeni bölümde Bilge Hanım bugün Yarışıyor ve performansını gösteriyor. Haftanın ikinci günü yarışmacısı olan Bilge Hanım yüksek puan alabilmek için kendisine en iyi yapabildiğin menüyü belirledi ve yarışmacılara sunum yapıyor. Ancak rakipleri Bilge Hanım'ın yemeklerini oldukça kolay buldu. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 19 Nisan 2022 puan durumu nasıl oldu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bilge Hanım bugün kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bilge Kılıç kimdir, kaç yaşında?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de Haftanın 3. günü yarışacak olan Bilge Hanım merak ediliyor. Pembe saçları ile bu hafta dikkatleri üzerine toplayan Bilge Hanım 3 çocuk annesi ve 36 yaşında. Aslen Şanlıurfalı olan Bilge Hanım aynı zamanda Mersin'de yaşamaya devam ediyor. Bugüne kadar birçok farklı iş kolunda çalışmış olan Bilge Hanım özel güvenlik, basın, yaşam koçluğu ve sanatçılık gibi birçok iş yaptı. Instagram'da da çok sayıda takipçisi bulunuyor. Bilge Hanım bugün yaptığı yemekler kadar verdiği cevaplarla da konuşulacak isimlerden biri gibi görünüyor.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 19 Nisan 2022 puanları

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın ikinci günü başladı. Bugün yarışan Bilge Hanım yemeklerini hazırladı ve masasını kurarak misafirlerini hazır bir şekilde karşıladı. Ancak Bilge Hanım'ın misafirleri menüyü birazcık basit buldu. Bu nedenle de masada bol bol tartışmalar yaşandı. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 19 Nisan 2022 puan durumu sonuçları şöyle oldu:

Muhammed Bey: 5 puan

Bahar Hanım: 4 puan

Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı

Pınar Hanım: 3 puan

Kenan Bey: 4 puan

Bugün yarışan Bilge Hanım toplamda 16 puan aldı.