Zuhal Topal'ın son anı ile hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan ve Türkiye'nin en çok izlenen yarışmaları arasında yer alan Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Mart 2022 puan durumu sonuçları yine ilgiyle takip ediliyor. Yemekteyiz'de yepyeni bir gün başlarken birbirinden iddialı yarışmacılar performanslarını göstermeyi sürdürüyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Mart 2022 salı puanları belli oldu mu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Gökhan kaç puan aldı kimdir?

Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl? Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl?

Ünlü sunucu Zuhal Topal'ın renkli sunumu ile hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yeni bir gün daha başlıyor. Hatun 2 gününde yine iddialı isimlerden olan Gökhan Bey yarışacak. Bugün performansını gösterecek olan Gökhan Bey, Dinleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Mart yarışmacısı Gökhan Bey kimdir? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Mart 2022 puan durumu nasıl oldu? 22 Mart Zuhal Topal'la Yemekteyiz puanları ve detaylar haberimizde...

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Gökhan Aydın kimdir?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın iddialı isimlerinden biri olan Gökhan Aydın herkes tarafından merak ediliyor. Gökhan Bey 31 Ekim 1992 tarihinde dünyaya geldi ve şu anda 30 yaşında. Artvinli olan Gökhan Bey aşçılık yapıyor. Bu haftanın aşçı yarışmacısı olan Gökhan bey mesleğindeki tecrübesini yarışmaya da yansıtmak ve yüksek puanlar almak istiyor. Karadeniz menüsü ile yarışmaya katıldığını söyleyen Gökhan Bey sofralarda tam bir Karadeniz Rüzgarı esecek iddia ediyor. Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Gökhan Bey'in puanları izleyiciler tarafından da merakla bekleniyor. Diğer yandan Gökhan Bey bugün yemeklerini zamanında yetiştiriyor ancak Gökhan Bey'in masasında Bir Hayli gerginlik yaşanıyor. Canan Hanım, Gökhan beyi sert bir dille eleştirirken Gökhan bey ise eleştirilere yanıt vermekten geri durmuyor.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Mart 2022 puanları

Haftanın ikinci gününde Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de verilecek olan puanlar izleyiciler tarafından da yakından takip ediliyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Mart 2022 puan durumu şöyle oldu: 

Oğuzhan Bey: 3 puan

Özge Hanım: 3 puan

Canan Hanım: 4 puan

Gizem Hanım: 3 puan

Bugün yarışan Gökhan Bey toplamda 13 puan aldı.