TV8 in En çok izlenen yarışmalarından olan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın finali başladı. Bu hafta da 5 yarışmacıdan biri haftanın birincisi olacak ve 15 bin lira para ödülü kazanacak. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 8 Nisan 2022 puanları nasıl oldu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 8 Nisan haftanın birincisi kim oldu?

Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü

Ünlü sunucu Zuhal Topal'ın sonunu ile hafta içi her günTV8 ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz 8 Nisan 2022 puanları yine heyecanla Takip ediliyor. Birbirinden iddialı 5 yarışmacı Bu hafta da haftanın birincisi olabilmek için kendi günlerinde yeteneklerini gösterdi. Bugün son yarışmacı performansını gösteriyor ve ardından büyük final başlayacak. Zuhal Topal'ın verdiği puanların da açıklanması sonrasında haftanın birincisi ve dolayısı ile 15 bin lira para ödülünün sahibi belli olacak. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 8 Nisan 2022 puanları nasıl oldu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 8 Nisan bu hafta kim kazandı?

 Zuhal Topal'la Yemekteyiz 8 Nisan 2022 puan durumu

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de Bugün haftanın Sivri dilli yarışmacısı Sultan Hanım mücadele ediyor. masalarda yaptığı yorumlar ve girdiği tartışmalarda bu haftanın en çok konuşulan isimlerinden olan Sultan Hanım'ın puanları ekran başında izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 8 Nisan 2022 puan durumu sonuçları şöyle oldu:

Furkan Bey: 5 puan

Naz Hanım: 5 puan

Havva Hanım: 4 puan

Elif Hanım: 5 puan

Bugün yarışan Havva hanım toplamda 19 puan aldı. 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 8 Nisan 2022 haftanın birincisi kim oldu?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında bir hafta daha sona eriyor. Oldukça iddialı yarışmacıların performansını gösterdiği bu haftanın birincisi ekran başında izleyenler tarafından da merakla Takip ediliyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 8 Nisan 2022 haftanın birincisi belli oldu. Bu hafta kazanan isim Havva oldu.