Zuhal Topal'la Yemekteyiz Emir Turan kimdir? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Salı yarışmacısı Emir Turan kaç yaşındadır. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 2. gün yarışacak olan Emir Turan ne iş yapar? İşte detaylar...

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programı tam sürat yolunda devam ediyor.  Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni haftanın yarışmacıları hergün Saat 16.00 itibari ile hünerlerini göstermek için yarışıyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 2. gün yarışmacısı Emir Turan kimdir? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Salı günü yarışan Emir Turan ne iş yapar? Kaç yaşında gibi detaylar sizlerle. 

Oyunculuğu Sihirli Annem Suzan'ı olduktan sonra bırakıp sunuculuğa soyunan Zuhal Topal ilk evlendirme programları ile karşımıza çıkmış ve sonrasında da bu iğrenç formatların kaldırılmasıile birliklte yemek programlarına aılmıştı.

2008 senesinden beri yemek formatları yarışmaların devam etmesi gün gün ilgiyi de üzerine çekerken, Yemekteyiz programı artık TV8 ekranlarında Zuhal Topal'un sunumuyla devam ediyor. 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 17-21 Ekim yarışmacıları bu hafta ter döküyor. Dün Zuhal Topal'la Yemekteyiz ilk gün yarışmacısı hünerini sergilemiş büyük eleştrirler ile günü kaptmıştı. 

Bugünün Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Emir Turan olarak karşımıza çıkıyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz Emir Turan kimdir? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Emir Turan ne iş yapıyor mesleği ne gibi sorular bugün saat 16,00 itibari ile çok sorulacağa benziyor. 

Emir Bey Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasının 2. gün yarışmacısı olarak karşımıza çıkıyor. 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 2. gün yarışmacısı Emir Turan hakkında bilinmeyenler haberimizde. 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 17-21 Ekim haftası yarışmacıları

1. gün yarışmacısı : Ayfer Hanım

2. gün yarışmacısı : Emir Bey

3. gün yarışmacısı : Işıl Hanım

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"

4. gün yarışmacısı : Emrah Bey

5. gün yarışmacısı : Serap Hanım

Zuhal Topal'la yemekteyiz Emir Turan kimdir?

2000 yılı doğumlu Emir Turan, Yemekteyiz programının 2. gün yarışmacısı olarak karşımıza çıkıyor ve yuarışmayaİstanbuldan dahil oluyor. 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Emir Turan'ın ne iş yaptığı ile alakalı net bir bilgi yoktur. Ancak kendisinin sebze yemediği bilinmekt iken buügn de et ağırlıklı yemekler yapacağa benziyor.