Acun Ilıcalı’dan bomba Survivor ifşası! Survivor 2021’de sezonun en heyecan verici bölümü geliyor neler olacak?

Acun Ilıcalı Survivor 2021 paylaşımı ile herkesi şaşkına çevirdi. Peki survivor 12 Haziran 2021 yeni bölümde neler olacak?

Televizyon 12.06.2021 - 19:36 12.06.2021 - 19:41 Volkan Arık

TV8’de haftanın 6 günü yayınlanan Survivor 2021 yarışması her bölümü ile nefes kesmeye devam ederken özellikle bireysel dokunulmazlık oyunları izleyiciler tarafından da yakından takip ediliyor. Survivor 2021 de haftanın 3. bireysel dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak ve yarışmacılar kazanmak için adeta kıyasıya mücadele verecek. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ise sosyal medya hesabından bu akşam ekrana gelecek bölümle ilgili yaptığı paylaşımlar herkesi şaşkına çevirdi. Peki Survivor 2021 de 12 Haziran neler yaşandı? 12 Haziran Survivor 2021 bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

29 Haziran'da final yapması beklenen Survivor 2021 yarışmasında bireysel dokunulmazlık heyecanı devam ediyor. Özellikle artık az sayıda yarışmacı kalması nedeniyle izleyicilerde Survivor 2021 yarışmasının daha büyük heyecanla takip ediyor. Survivor 2021 in yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı ise bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar izleyenlerin heyecanını ikiye katladı. Peki Survivor 12 Haziran yeni bölümde neler oldu? Survivor'da bugün eleme adayı kim oldu?

acun-ilicalidan-bomba-survivor-ifsasi

ACUN ILICALI SOSYAL MEDYA HESABINDAN İFŞA ETTİ

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı bugün sosyal medya hesabından Survivor 2021 yarışmasının yeni bölümünü ifşa etti. Tam anlamıyla kutuplaşmış kırmızı ve mavi takım mücadelesini izlediğimiz Survivor yarışmasında her dokunulmazlık oyunu nefes keserken bu akşam oynanacak oyun ise özellik ve kırmızı takımın arkadaşı için büyük önem taşıyordu. Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bu akşam Survivor'da bu sezon bana en çok heyecan veren bölüm var, Survivor sevenler kaçırmasın” ifadelerini kullandı.

acun-ilicalidan-bomba-survivor-ifsasi-survivor-2021de-sezonun

SURVİVOR 12 HAZİRAN 2021 KİM KAZANDI?

Survivor'da haftanın son bireysel dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak. Özellikle Batuhan ve Aleyna'nın potada olması nedeni ile kırmızı takım bu oyunu kazanmak karşı takımdan bir yarışmacıyı potaya sokmak istiyor. 12 Haziran Survivor 2021 eleme adayı bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı tarafından belirlenecek. Haftanın son eleme adayının belli olması sonrasında SMS oylaması yapılacak ve salı günü SMS sıralaması açıklandıktan sonra 3 yarışmacıdan biri veda edecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@