Yalı Çapkını dizisinin Seyran'ı Afra Saraçoğlu sosyal medyada öle bir linç yedi ki şaşkınlık uyandırdı!

Star Tv'nin reytinglerde rekortmen olan ancak sosyal medyada duyar üzerine duyar kasılan Yalı Çapkını dizisinin güzel başrolü Afra Saraçoğlu'na ilginç bir tepki geldi!

Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Diren Polatoğulları gibi oyuncuların yer aldığı Yalı Çapkını dizisi reytinglerde zirvede yer alarak bu yılın en çok izlenen dizisi oldu. Ancak dizi ilk bölümünden sosyal medya da ilginç tepkiler aldı. 

Yalı Çapkını dizisinin öğretici bir çocuk oyunu olmadığını unutanlar, dizide özendirici bir şiddet olmamasına rağmen aldatma vb konulara sansür isteyerek diziyi yerden yere vurdu. Sosyal medyada bu konu üzerinden tartşmalar devam ederken Afra Saraçoğlu'na ilginç bir linç geldi. 

"YALI ÇAPKINI GİBİ BİR DİZİ"

Kadına şiddet için She Said No paylaşımı yapan oyuncuya sosyal medyada "Yalı Çapkını gibi bir dizide oynamasaydın samimi gelebilirdin" yorumları yapıldı. Ancak bu yorumlara karşı çıkanlar da oldu. 

Saraçoğlu'na gösterilen tepkilere bazı kullanıcılar "Sizin ülke gerçeklerinden haberiniz yok mu? Tepki gösterdiğiniz şey de ablasının kardeşinin kocasıyla öpüşmesi mi. Şiddete özendirme yok, dizide ki çapkınlıklara laf edip sansür istemek nedir çizgi film mi bu. Dram dizisi bu komedi mi her şey güzel gitsin" gibi yorumlarla karşı çıktı..

Ali Poyrazoğlu'nun Acı Günü Ali Poyrazoğlu'nun Acı Günü