Aleyna Tilki'nin konser serüveni burada son bulduğu iddia edildi. Çünkü ses tellerinde felç oluştuğu yönünde iddialar vardı. Doktorundan gelen açıklama ile beraber sevenleri şaştı kaldı. Aleyna Tilki kariyerine devam edebilecek mi?

Aleyna Tilki'nin ses tellerindeki sorundan ötürü bir daha şarkı söyleyemeyeceği ve dolayısıyla kariyerinin son bulacağı iddia ediliyor. Bu gelişme ile birlikte Aleyna Tilki hakkında bilinmeyenlere değindik. Ses tellerindeki sorunun gerçekten de felce yol açıp açmadığı soruldu. Aleyna Tilki, doktoruyla birlikte ayna karşısına geçti ve açııklamada bulundu.

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Doktordan Aleyna Tilki Açıklaması!

Doktorun Aleyna Tilki'nin ses telleriyle ilgili yaptığı açıklama heyecanlandırdı. Açıklamasında "Ses terapilerimize devam ediyoruz. Şarkı söylemek daha doğrusu profesyonel ses icrası iki boyutu olan bir iş ve birinci boyutu tabi ki sanatsal yetenekler ve müzik bilgisi. İkinci boyutu ise spor. Siz sahnede performans gerçekleştiriyorsanız bunun sportif kısmı da var. Örneği profesyonel bir futbolcunun hayatı boyunca karışılacağı sakatlıklar olabilir. Bu futbolcular uygun tedaviyle tekrar sahaya dönüyorlar. Bizde Aleyna Hanım ile tedavimizi gerçekleştirdikten sonra daha güçlü bir şekilde sahnelere döneceğiz" dedi.

Konserlere Devam Edecek

Aleyna Tilki'nin tedaviden sonra iyileşmesi halinde konserlere devam edeceği belirtiliyor. Bu durumda ünlü şarkıcının kaldığı yerden müzik kariyerini sürdürmesi muhtemel. Bakalım beklentileri karşılayan ve milyonların sevdiği isim, aylar sonra konserlere ve çeşitil müzik projelerine dahil olacak mı göreceğiz.