TRT'nin reytingler kıran dizisi Uyanış Büyük Selçuklu ?dizisinde Kılıçarslan karakterini canlandıracağı düşünülen Ali Burak Ceylan kimdir? Ali Burak Ceylan kaç yaşında? Ali Burak Ceylan nereli? Ali Burak Ceylan Kılıçarslan mı? Ali Burak Ceylan sevgilisi kim? Ali Burak Ceylan  daha önce yer aldığı diziler?

Başrollerinde Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Gürkan Uygun, Hatice Şendil, Sevda Erginci, Mehmet Özgür ve Sezin Akbaşoğulları gibi oyuncuların yer aldığı Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin merakla beklenilen Kılıçarslan karakterini kim oynayacak merak ediliyordu.

Dizinin hayranları Kılıçarslan'ı kimin canlandıracağını merak ederken Ali Burak Ceylan'ın dizide gösterilen Kılıçarslan sülütetine uyması ve Ali Burak Ceylan'ın son postunda at binerken video atması binicilik eğitimleri alıyor dedirtti. Peki Ali Burak Ceylan kimdir?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Kılıçarslan rolünü Ali Burak Ceylan'ın canlandıracağı iddia ediliyor. Ali Burak Ceylan'ın son sosyal medya postlarında binicilik eğitimi alması Kılıçarslan'ın Ali Burak Ceylan olduğu izlenimini kuvvetlendirdi. Uyanış Büyük Selçuklu hayranları Ali Burak Ceylan'ı şimdiden merak etmeye başladı.

ALİ BURAK CEYLAN KİMDİR?

Ali Burak Ceylan, 26 Mayıs 1991 yılında İstanbul’da doğdu. Ailenin en küçüğü olan Ali Burak Ceylan'ın bir abisi bir de ablası var. Kocaeli Üniversitesi Atçılık ve Antrenörlüğü Bölümü'nden mezundur.

Ergenliğinde Demir sporda güreş sporuyla uğraşmış ancak geçirdiği bir rahatsızlık yüzünden Güreşi bırakmıştır. Ali Burak Ceylan daha sonra ise binicilik sporuna merak sardı.

Osman Yağmurdereli Sanat Akademisinde oyunculuk eğitimi gören yakışıklı oyuncu bedensel ve zihinsel engelli vatandaşlarla atla terapi ve rehabilitasyon çalışmalarında yer almış.

DİRİLİŞERTUĞRUL DİZİSİNDE ROL ALDI

Ali Burak Ceylan, 2014 yılında "Diriliş Ertuğrul" dizisinde at binme sahnelerinde rol aldı.

YER ALDIĞI YAPIMLAR

Kara Sevda

Kalp Atışı

Reis

Diriliş Ertuğrul