Arka Sokaklar Dizisinde Hüzünlendiren Veda! 15 Yıl Sonra Diziden Ayrılıyor!

Kanal D'nin 10 sezondur aynı ilgi ile izlenen dizisi Arka Sokaklar'da 15 yıl sonra diziye veda eden isim büyük hüzne boğdu!

Dizi Haberleri 03.06.2021 - 18:15 03.06.2021 - 18:34 Ece Sahan

Türk dizi tarihine adını en uzun soluklu dizilerden biri olarak yazdırmayı başaran Arka Sokaklar dizisinde 15 yıl sonra veda geldi. 10 sezondur devam eden dizide dizinin ilk bölümünden beri var olan ismi diziden ayrıldığını açıkladı.

Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan gibi isimlerin ilk bölümden beri yer aldığı Arka Sokaklar'da ilk uzun soluklu oyunculardan ayrılık haberb geldi. 500 küsür bölümdür ekranlara gelen dizi hala ilk günkü heyecanla takip edilip reytinglerdeki yerini koruyor. 

Rıza Baba, Hüsnü Çoban, Mesut gibi karakterlerle fenomen olan dizide yaşanan ayrılık tüm ekibi hüzne boğdu. 

Ve dizide üzen ayrılık haberi geldi. Arka Sokaklar dizisinin Tekin'i diziden ayrılıyor. Tekin karakterine hayat veren Onur Bay diziye veda edecek. 

594. bölümü ile ekranlara veda edecek olan Arka Sokaklar'da ayrılık haberleri başladı. 10 sezondur devam eden dizide dizinin çocuk oyuncusu olarak başlayan ve dizide büyüyen Onur Bay diziye veda kararı aldı.

Onur Bay diziye sezon finalinde veda edecek ve dizinin yeni sezonunda yer almayacak. Dizide canlandırdığı Tekin karkateri ile büyük beğeni toplayan çocuk yıldızlıktan yıldızlığa adım atan Onur Bay ilerleyen günlerde bakalım hangi yeni projede adıı duyuracak.

10 yaşından beri dizide yer alan Onur Bay şimdilerde 25 yaşında. Onur Bay son olarak ünlü isim Dilara Aksüyek ile yaşadığı aşkla adından söz ettirmişti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@