Kanal D dizisi Arka Sokaklar'a veda eden Şevket Çoruh, aylar sonra ilk defa televizyon dizisinde oynayacak. Oyuncunun yeni dizisinin adı açıklandı. Üstelik başrolde Şevket Çoruh'a kimin eşlik edeceği belli oldu. İşte Mesut Komiser'in oynayacağı yeni dizi...

Şevket Çoruh, bir süredir sessizliğini koruyordu. Başarılı oyuncu, Arka Sokaklar'dan ayrıldıktan sonra televizyon ekranlarında herhangi bir yapımda rol almamıştı. Dolayısıyla izleyicilerin meraklı bakışları arasında önemli bir müjde verildi. Oyuncunun yeni dizisi duyuruldu. Üstelik başrolde öyle bir oyuncuyla oynayacak ki duyunca şaşıracaksınız. Detaylarıyla birlikte merak edilenleri aktarıyoruz.

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

Şevket Çoruh'un Yeni Dizisi!

Tetikçi dizisinde başrol oynayacak olan Şevket Çoruh, dikkatleri üzerine çekecek. Başarılı oyuncudan gelen bu haber doğrultusunda izleyiciler şok oldu kaldı. Kimse bu gelişmelerin yaşanacağını tahmin etmiyordu. Fox TV'nin yeni dizisi için hazırlıklar devam ediyor. Şevket Çoruh'un dizide İskender karakteri ile karşımıza çıkacak. 

Timuçin Esen ile Başrol Oynayacak

Şevket Çoruh'un Tetikçi dizisindeki partneri ise Timuçin Esen olacak. İki başarılı oyuncu, ortalığı yıkmaya geliyor. Esen'n dizide Korkmaz karakteri ile fark yaratacağı belirtildi. Şimdi ise Fox TV dizisi ne zaman yayın hayatına başlayacak onu bekleyeceğiz. Yönetmen için akıllara ilk olarak Çöp Adam dizisinden yeni ayrılan Yağız Alp Akaydın gelmekte.