Arzu Onan Yeni Dizisine İmaj Çalışması Yaptı! Saçlarını Kısacık Kestirdi!

Arzum Onan'dan radikal karar! Arzum Onan saçlarını kısacık kestirdi! Eşi Mehmet Aslantuğ ile ekranlara geleye hazırlanan Arzum Onan yeni hali yorum üzerine yorum aldı!

Magazin 28.05.2021 - 12:42 02.06.2021 - 14:38 Ece Sahan

Yılların eskitemediği evlilikleri ile örnek gösterilen çift Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ yeniden ekranlra gelmeye hazırlanıyor. 

Ekranların naif duruşu ile kendisine hayran bırakan ismi Arzum Onan radikal bir değişiklik yaparak saçlarını kısacık kestirdi.

Yıllar önce ekranların en çok izlenen dizisi Sıcak Saatler adlı dizide beraber yer alan Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çifti yeniden aynı dizinin devamı ile ekranlara gelecek. Türkiye Güzeli Arzum Onan'ın yaptığı değişiklik diziye hazırlanma olarak yorumlandı.

Son Cemre adlı dizi ile ekranlara dönecek olan Arzum Onan saçlarını kısacık kestirdi. Yeni saçları ile çekilen fotoğrafını sosyal medyada paylaşan oyuncu Değişiklik İyidir notu ekledi.

Arzum Onan'ın fotoğrafına kısa süre içinde onlarca beğeni ve yorum geldi. Ünlü isimlerde Arzum Onan'ın bu yeni haline beğenilerini sunarak yorumlarda bulundu.

İşte Arzum Onan'ın yeni imajı;

 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@