Aşkın Tarifi Dizisi Bu Akşam Başlıyor! İşte Konusu ve Kadrosu

Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün başrolünü paylaştığı Aşkın Tarifi adlı dizi bu akşam Kanal D ekranlarında başlıyor! İşte diziye dair merak edilenler haberimizin devamında yer alıyor..

Dizi Haberleri 07.06.2021 - 14:48 07.06.2021 - 14:56 Azra Özdemir

Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün başrolünü paylaştığı Aşkın Tarifi adlı dizi bu akşam Kanal D ekranlarında başlıyor! 

Yapımını NTC Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Deniz Koloş'un otururduğu ve senaryosu Doruk Erengül ile Leyla Oter tarafından kaleme alınan yaz dizisi Aşkın Tarifi bu akşam Kanal D 'de yayın hayatına başlangıç yapacak.

askntrf

Güçlü oyuncu kadrosu ve farklı hikayesi ile merak uyandıran romantik komedi türündeki Aşkın Tarifi adlı dizide Kadir Doğulu; Gaziantepli fakat Fransız yemeklerinde usta bir şef olarak karşımıza çıkacak. Fırat Karasu karakterine can verecek. 

Kadir Doğulu'ya  güzel oyuncu Serra Arıtürk eşlik edecek. Naz karakterini canlandıran Arıtürk; restoran sahibi olarak karşımıza çıkacak. İklinin aşkları komik bir şekilde gözler önüne sergilenecek.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Cem Davran, Alper Yıldıran, Yasemin Baştan, İdil Sivritepe, Ümmü Putgül,  Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Onur Yakıcı ve Batuhan Bayır gibi birbirinden başarılı  isimler yer alıyor.

Bu sezon ekranlarda birbirinden iddialı yaz dizileri olacak. Uzun zamandır beklenen dizi bu yaza damgasına vuracak gibi gözüküyor. Bakalım bu reyting savaşlarının kazananı kim olacak? Reyting sonuçları açıklandığında paylaşacağız!

 Aşkın Tarifi bu akşam (7 Haziran Pazartesi) saat 20:00'de Kanal D' de! 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@