TRT1 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan tarihi dönem dizisi Barbaros'un oyuncu kadrosu ve senaryosu belli oldu. Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe'nin başrollerinde bulunduğu Barbaros dizisi, TRT1 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

TRT1 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan tarihi dönem dizisi Barbaros'un oyuncu kadrosu ve senaryosu belli oldu. Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe'nin başrollerinde bulunduğu Barbaros dizisi, TRT1 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. ES yapım imzalı olan tarihi dönem dizisi olan Barbaros'un gerek senaryo ekibinde gerek çekim ekibinde gerekse oyuncu kadrosunda birbirinden yetenekli ve başarılı isimler yer alıyor. Barbaros dizisinin senaryosunu Cüneyt Aysan, Ozan Aksungur ve Oğuz Ayaz yazarken dizinin yönetmen koltuğunda ise Taylan Biraderler yapıyor. TRT1'de yayınlanmaya başlayacak olan yeni dizi, bir dönem dizisidir. Yeni başlayacak olan tarihi dönem dizisi Barbaros'un konusu da merak ediliyor. Barbaros dizisinin konusu; Osmanlı İmparatorluğu'nun ilk kaptan paşası ve Kaptan-ı deryası olarak bilinen Barbaros Hayrettin Paşa'nın hayatını ve dönemini anlatmaktadır. Peki, izleyenler sabırsızlıkla bekledikleri tarihi dönem dizisi olan ve Barbaros Hayrettin Paşa'nın hayatını ve dönemini anlatan dizi Barbaros ne zaman başlayacak ? TRT1'de ekranlara gelecek olan Barbaros dizisi ne zaman yayına girecek ? Ulaş Tuna Astepe ve Engin Altan Düzyatan'ın yeni dizisi ne zaman başlıyor ?

Barbaros ne zaman başlayacak ?

Ulaş Tuna Astepe ve Engin Altan Düzyatan'ın yeni dizisi olan Barbaros'un ne zaman başlayacağı, hangi gün yayınlanacağı merak ediliyor. Barbaros dizisinin başlangıç tarihi ile ilgili net bir açıklama yapılmadı. Net bir açıklama yapılmamış olsa da, TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan Barbaros adlı dönem dizisinin Ocak 2021'de başlayacağı biliniyor. Barbaros dizisi son gelen haberlere göre Ocak ayının son haftasında izleyenler ile TRT1 ekranlarında buluşmaya hazırlanıyor.

Barbaros hangi kanalda yayınlanacak ?

Ulaş Tuna Astepe ve Engin Altan Düzyatan'ın yeni dizisi olan Barbaros adlı dizinin hangi kanalda yayınlanacağı merak ediliyor. Barbaros dizisi TRT1 ekranlarında, izleyicisi ile buluşacak.Barbaros hangi gün yayınlanacak ?

TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan tarihi dönem dizisi Barbaros'un hangi gün yayınlanacağı sorusu sıkça sorulan sorular arasında yerini aldı. TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan, Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe'nin başrollerinde yer aldığı Barbaros dizisinin yayın günü henüz belli olmadı. Ancak TRT1 yayın akışına baktığımız zaman Barbaros dizisinin yüksek ihtimalle Çarşamba akşamları izleyicisi ile buluşacağı düşünülüyor.Barbaros dizisinin konusu nedir ?

TRT ekranlarında başlayacak olan Barbaros adlı dizinin başrollerinde çok başarılı iki yakışıklı isim yer alıyor. Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe'nin başrollerini paylaştığı Barbaros dizisinin konusu ve anlattığı merak ediliyor. Barbaros dizisinde Osmanlı İmparatorluğu'nun ilk kaptan paşası ve Kaptan-ı deryası olarak bilinen Barbaros Hayrettin Paşa'nın hayatını ve dönemini anlatmaktadır.

Barbaros dizisi oyuncu kadrosu;

Barbaros dizisinin oyuncu kadrosu net olarak açıklanmadı, hala cast ekibi çalışmaya devam ediyor. Ancak Barbaros dizisinin başrol oyuncuları belli oldu. TRT1'in yeni dönem dizisi olan ve Osmanlı İmparatorluğu'nun ilk kaptan paşası olan Barbaros Hayrettin Paşa'nın hayatını anlatan dizinin iki başarılı başrol oyuncusu var. Barbaros dizisinin başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe yer alıyor.